| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Mooie Yamaha R1
- Kleine richtingaanwijzers
- Korte kentekenplaat houder
- Sportdemper MIVV
- Speciaal undertray
Motor Outlet Deventer – scherpe prijzen, geen poespas
Onze naam zegt het al: bij Motor Outlet koop je motoren tegen échte handelsprijzen. Geen inruil, geen garantie, gewoon zo mee voor een scherpe prijs. En wist je dat je bij ons ook terechtkunt voor motorkleding tegen de allerlaagste prijzen? Kom langs en sla je slag!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | vloeistofgekoelde viertakt viercilinder in lijn |
| Boring x slag | 74 mm x 74 mm |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Comp. verhouding | 11.8 : 1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | injectie |
| Ontsteking | TCI (digitaal) |
| Vermogen | 150 pk / 111.9 kW bij tpm |
| Max. koppel | 108.3 Nm bij 8500 tpm |
| Koppeling | olie bad |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2500 |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 18 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | volledig instelbare 41 mm UPSD, veerweg 120 mm |
| Vering achter | volledig instelbare monoshock, veerweg 130 mm |
| Remmen voor | dubbele 298 mm schijf, radiale vierzuigerremklauwen |
| Remmen achter | enkele 245 mm schijf, tweezuigerremklauw |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 190/50 ZR 17 |
| Wielbasis | 1395 mm |
| Lengte | 2035 mm |
| Breedte | 705 mm |
| Hoogte | 1105 mm |
| Zithoogte | 815 mm |
| Drooggewicht | 175 kg |
| Leverbare kleuren | Rood,Blauw,Grijs |
| Beschrijving | |
 |
Motor Outlet Deventer |
|
Deventerweg 6
Bathmen
Plan de route
|
 |
06-38357616
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Bowdenkabel" betekent: Wat nu iedereen als de meest vanzelfsprekende zaak beschouwt voor de bediening van carburateur, rem en koppeling, namelijk door middel van een binnen- en buitenkabel, staat vanaf het begin van deze eeuw bekend als de Bowdenkabel. Het was de Engelse firma Bowden Wire Ltd uit London die deze innovatie introduceerde. De binnenkabel bestaat uit vele dunne staaldraden die als een touw in elkaar zijn gedraaid. Deze binnenkabel beweegt in de lengterichting in een buitenkabel, een flexibele spiraalvormige omhulling die uit verenstaal is gewikkeld. Het grote voordeel van de Bowdenkabel is dat deze zich in de moeilijkste bochten laat wringen zonder de binnenkabel te beknellen of aan duurzaamheid in te boeten, mits goed gesmeerd.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken