 |
| Motor | vloeistofgekoelde viertakt viercilinder in lijn |
| Boring x slag | 65.5 mm x 65.5 mm |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Comp. verhouding | 12.4:1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Keihin CVRD37 |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 120 pk / 89.5 kW bij tpm |
| Max. koppel | 68.1 Nm bij 11500 tpm |
| Koppeling | olie bad |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2846 |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | volledig instelbare 43 mm UPSD, veerweg 132 mm |
| Vering achter | volledig instelbare monoshock, veerweg 130 mm |
| Remmen voor | dubbele 295 mm schijf, radiale vierzuigerremklauwen |
| Remmen achter | enkele 220 mm schijf, tweezuigerremklauw |
| Voorband | 120/60 ZR 17 |
| Achterband | 180/55 ZR 17 |
| Wielbasis | 1380 mm |
| Lengte | 2025 mm |
| Breedte | 690 mm |
| Hoogte | 1105 mm |
| Zithoogte | 820 mm |
| Drooggewicht | 169 kg |
| Leverbare kleuren | Competition White, Yamaha Blue, Midnight Black |
| Beschrijving | |