| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
HARLEY DAVIDSON SPORTSTER XL 1200 T SUPERLOW
VANCE & HINES UITLAAT
LEDEREN TASSEN
UNIEKE KM STAND
LEUKE MOTOR
Inruil is mogelijk.
Wij hebben 15 jaar ervaring in de motorbranche.
Tevens onderhoud, reparaties, tuning, revisies, customizing.
U bent van harte welkom in onze shop.
Wij leveren motoren op locatie door heel Nederland.
Al onze fietsen zijn voorzien van nieuwe vloeistoffen en een 100 puntencheck is uitgevoerd. Wij streven naar perfectie.
Indien gewenst helpen wij u bij het realiseren van een financiering voor de aankoop van uw droom motor.
Wij zorgen dat onze motoren in een mooie gepoetste staat zijn. Een proefrit is daarom mogelijk bij intentie tot aankoop en bij droog weer en wegdek.
Tot snel !!!!
Team van Gozers Motoren
06-23090576
info@gozersmotoren.nl
Aston Martinlaan 98
3261 NB Oud-Beijerland
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Luchtgekoeld, Evolution® |
| Boring x slag | 88,9 mm x 88,9 mm |
| Cilinder inhoud | 1,202 cc |
| Comp. verhouding | 10:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Electronic Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | pk / kW bij tpm |
| Max. koppel | 96 Nm bij 3,750 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | Dubbele zuiger |
| Remmen achter | Dubbele zuiger |
| Voorband | 120/70 ZR-18 59W |
| Achterband | 150/70 ZR-17 69W |
| Wielbasis | 1,500 mm |
| Lengte | 2,210 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 705 mm |
| Drooggewicht | 163 kg |
| Leverbare kleuren | Cosmic Blue Pearl, Purple Fire/Blackberry Smoke, Billet Silver/Vivid Black, Deep Jade Pearl/Vivid Black, Velocity Red Sunglo, Black Quartz, Vivid Black |
| Beschrijving |

Asfalt houdt niet op aan de stadsgrens.



Als er een machine is die een ritje naar het terras kan veranderen in een tour naar voorbij de horizon, dan is het de SuperLow® 1200T. Hij heeft een licht, wendbaar frame voor soepele handling. Verwijderbaar scherm en afsluitbare zadelkoffers voor de open weg. Een nieuw zadel voor eindeloos comfort. En een laag zwaartepunt gecombineerd met volledig nieuwe vering, waarmee je net zo makkelijk door druk stadsverkeer laveert als eindeloos kilometers maakt. Start hem. En kijk waar je terecht komt.

 |
 |
Gozers Motoren |
|
Aston Martinlaan 98
Oud Beijerland
Plan de route
|
 |
0623090576
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: HONDA in 1965 - In 1965 sprong Honda, altijd op zoek naar marktkansen, in op een voor hun nieuw marktdeel met een grotere, zwaardere en snellere machine dan men tot dan toe produceerde. De innovatieve 43 pk CB450 twin was geboren. De motor was uitgerust met een double over-head camshaft met een torsieveren klepbediening die de machine een 166 km/uur deed lopen. Een geduchte concurrent van de 500 cc motoren. Ondanks deze uitstekende prestaties bleven de verkopen zwaar achter bij de verwachtingen. Wereldwijd.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken