 |
| Motor | Milwaukee-Eight® 107 |
| Boring x slag | 100 mm x 100 mm |
| Cilinder inhoud | 1745 cc |
| Comp. verhouding | 10,0:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Electronic Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 81 pk / 60 kW bij tpm |
| Max. koppel | 150 Nm bij 3 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | 9,593 |
| Overbrenging | Ketting, 34/46 verhouding |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 227 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | 32 mm, 4-zuigers vast |
| Remmen achter | 32 mm, 4-zuigers vast |
| Voorband | BW 130/70B18 63H |
| Achterband | BW 180/65B16 81H |
| Wielbasis | 1625 mm |
| Lengte | 2450 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 695 mm |
| Drooggewicht | 361 kg |
| Leverbare kleuren | Vivid Black, Wicked Red, Midnight Blue |
| Beschrijving | De originele gestripte hot rod bagger. Zijn looks worden waargemaakt door het verfijnde vermogen van de Milwaukee-Eight? 107 motor en de high-performance vering. |