 |
| Motor | Milwaukee-Eight® 114 |
| Boring x slag | 102 mm x 102 mm |
| Cilinder inhoud | 1868 cc |
| Comp. verhouding | 10,5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Electronic Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 93 pk / 69 kW bij tpm |
| Max. koppel | 163 Nm bij 3000 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | 9,593 |
| Overbrenging | Ketting, 34/46 verhouding |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 227 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | 32 mm, 4-zuigers vast |
| Remmen achter | 32 mm, 4-zuigers vast |
| Voorband | 130/60B19 61H |
| Achterband | 180/55B18 80H |
| Wielbasis | 1625 mm |
| Lengte | 2425 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 690 mm |
| Drooggewicht | 362 kg |
| Leverbare kleuren | Vivid Black, Industrial Gray Denim, Wicked Red Denim, Barracuda Silver, Billiard Blue, Scorched Orange / Black Denim, Silver Flux / Black Fuse |
| Beschrijving | De custom hot rod bagger look die garant staat voor jaloerse blikken. Nu aangejaagd door de Milwaukee-Eight? 114 motor, dus ze moeten heel snel kijken. |