| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Schitterende FLHXS Street Glide Special. Het is een 5HD motor met de boekjes er bij.
Verder is de motor voorzien van een SCreamin Eagle Stage 1 luchfilter en Screamin Eagle uitlaten.
Ook zit de Screamin Eagle super tuner bij de motor. Kortom een zeer complete motorfiets.
- Onze prijzen zijn gebaseerd op geen inruil!
Inruil wel mogelijk. Voor meer informatie even bellen naar:
Van Vuuren Motoren 0184-642245 / 06-23594229
Gijbelandsedijk 76
2974VE Brandwijk
Dins t/m Vrij open van 9-12 en van 13-17 uur
Zaterdag geopend van 9-16 uur
Met garantie en afleveringsbeurt + 350,-
- 5HD Europees geleverd.
- Ook voor het afstellen en tunen van uw Harley bent u bij ons aan het juiste adres.
Van Stage 1 tot en met 4 kunnen we voor u verzorgen.
Van het leveren en monteren van onderdelen tot het perfect afstellen van uw motor op onze testbank wij hebben alles onder 1 dak.
Voor meer informatie kunt u kijken op onze website bij Harley tuning of bellen.
Uiteraard bent u ook altijd welkom in de winkel voor een bak koffie en een uitleg over de opties - Bij aanschaf van de motor krijgt u er gratis winterstalling bij. Zodat u de motor in het voorjaar kan komen ophalen. En dan gaat uw garantie ook pas in wanneer u de motor heeft opgehaald.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Luchtgekoeld, High Output Twin Cam 103™ met geïntegreerde oliekoeling |
| Boring x slag | 98.4 mm x 98.4 mm |
| Cilinder inhoud | 1690 cc |
| Comp. verhouding | 9.7:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Electronic Sequential Port Fuel Injection (ESPFI) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 86 pk / 63 kW bij tpm |
| Max. koppel | 138 Nm bij 3500 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | 9.593 |
| Overbrenging | Ketting 34/46 ratio |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 227 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | 32 mm, 4-zuiger vast |
| Remmen achter | 32 mm, 4-zuiger vast |
| Voorband | 130/60B19 61H |
| Achterband | BW 180/65B16 81H |
| Wielbasis | 1625 mm |
| Lengte | 2450 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 695 mm |
| Drooggewicht | 356 kg |
| Leverbare kleuren | Deep Jade Pearl. Charcoal Pearl, Blilliant Silver Pearl, Amber Whiskey, Black Denim, Morocco Gold Pearl |
| Beschrijving | Wat betreft gestripte bagger-styling, snelwegcomfort, moderne technologie en ruige attitude is dit het beste van het beste. |
Alleen Top Occasions.
Wij zijn een onafhankelijk bedrijf dat zich hoofdzakelijk richt op de In- en Verkoop van Motoren.
Wij zijn voortdurend op zoek naar mooie motoren die we tegen scherpe prijzen kunnen aanbieden!
Uiteraard kunt U ook bij ons terecht voor onderhoud en reparatie van Uw motorfiets.
 |
Van Vuuren Motoren |
|
Gijbelandsedijk 74-C
Brandwijk
Plan de route
|
 |
0184-642245
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Koude bougie" betekent: Een bougie behoort een juiste werktemperatuur te hebben, over het algemeen tussen de 400 en 800 graden CelÂsius. De werktemperatuur is afhankelijk van het soort motorÂfiets en van het gebruik, bijvoorbeeld lang en hard rijden of rustig rijden. Een hoge belasting van het motorblok brengt alÂtijd een hogere temperatuur met zich mee. Onder alle omÂstandigheden moet een bougie de zogenaamde zelfreinigings-temperatuur kunnen bereiken, waarbij de aanslag van half verÂbrande olie of benzine geheel verbrandt. Dit is te zien aan de kleur van de elektroden die niet zwart maar lichtbruin tot grijs moeten zijn. Met letters o f cijfers op het porseleintje (isolator) van de bougie, of op het metalen deel daarvan, is de warmteÂ
graad aangegeven. Deze waarde heeft betrekking op de mate van warmteafvoer van de bougie. Is de warmteafvoer groter dan de opname, dan wordt gesproken van een koude bougie. Is de warmteafvoer lager dan de opname, dan is sprake van een warme bougie. De warmteafvoer vindt voor het grootste deel plaats langs de schroefdraad, de afdichtring en de metalen onderkant van de bougie.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken