| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
- Uw exclusief dealer voor Triumph , KTM ,Husqvarna en CF Moto
Altijd 100 occasions op vooraad
Kijk op www.motorcentrumeibergen.nl voor ons aanbod
Harley Tuning Center en Power commander specialist kijk op onze site voor meer info
6 dagen per week geopend
Profiteer van onze gunstige financieringen of van de
uitgestelde betalings aanbieding
Tevens kunnen we ook voorzien van een betaalbare en
kwalitatief goede verzekering
We maken graag uw offerte
Opties en Accessoires: Explorer Pack, Valbeugels
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2-cylinder, 4-stroke, parallel twin, vloeistofgekoeld |
| Boring x slag | 68.8 mm x 68.8 mm |
| Cilinder inhoud | 889 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | Bosch-EMS met RBW |
| Vermogen | 104 pk / 77 kW bij tpm |
| Max. koppel | |
| Koppeling | PASC™ antihopping-koppeling, mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, 520 X-Ring |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 19 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Chromium-Molybdenum stalen frame |
| Vering voor | WP APEX 43, 220 mm veerweg |
| Vering achter | WP APEX - Monoshock, 215 mm veerweg |
| Remmen voor | 320 mm remschijf, Bosch 9.1 MP (incl. Cornering-ABS and offroad mode, disengageable) |
| Remmen achter | 260 mm remschijf, Bosch 9.1 MP (incl. Cornering-ABS and offroad mode, disengageable) |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 854 mm |
| Drooggewicht | 204 kg |
| Leverbare kleuren | Grijs met geel accent |
| Beschrijving | De Norden 901 is een uitzonderlijke adventure touring-motorfiets. Deze motor wordt aangedreven door een soepele en koppelrijke 889 cc parallelle tweecilinder, geplaatst in een lichtgewicht stalen buizenframe, en d? complete afstandsvreter. Op de weg en op ruiger terrein, met zijn 105 pk schittert de Norden 901 op elk avontuur. De motor beschikt over premium, hoogwaardige offroad-schokdempers, veelzijdige banden die in alle situaties grip bieden en ergonomie die op langere ritten verbeterd comfort bieden. Verken de wereld op je eigen manier met de Norden 901. |
| Dealerschappen: HONDA, HUSQVARNA, KTM, TRIUMPH |
Motor Centrum Eibergen is een prachtige motorzaak met dealerschappen van Honda, KTM, Triumph, Husqvarna en GasGas.
In onze luxe kleding afdeling geef je vakkundig advies over welk type motorkleding aan zijn of haar wensen voldoen.
 |
Motor Centrum Eibergen |
|
Nijverheidsstraat 12
Eibergen
Plan de route
|
 |
0545-477404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "GoldWing" betekent: De GL1000 GoldWing van Honda betekende een sensatie toen hij in oktober 1974 werd geïntroduceerd op de IFMA-motorshow in Keulen. Niet alleen door zijn massieve uitstraling en enorm gewicht van 260 kilogram, maar ook door de watergekoelde viercilinder Moxermotor en andere technische
bijzonderheden, zoals een tank die onder het zadel is geplaatst. De motorfiets heeft een reputatie verworven als betrouwbare,comfortabele en soepele toerbuffel. Er bestaat waarschijnlijk geen andere motorfiets waarover de meningen zo verdeeld zijn. ‘You hate it or you love it’, zeggen de Engelsen; een middenweg bestaat niet. GoldWinghaters spraken al snel over de Lead Wing (de loden vleugel). Aan de andere kant zijn er motorrijders die
bij de GoldWïng zweren, getuige de vele (grote) clubs die momenteel rond dit merk bestaan. Vooral in de Verenigde Staten werd de GoldWing binnen korte tijd een doorslaand succes. Hoe dan ook, de GoldWing is de motorfiets met de meeste (ongunstig klinkende) bijnamen uit de geschiedenis van de motorfiets, zoals: halve auto, Scania en touringcar op twee wielen. Door de jaren heen werd de motorfiets voortdurend verbeterd. De huidige GoldWing heeft een zescilinder krachtbron en is de meest luxueuze toerfiets die te koop is.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van INDIAN MOTORCYCLE