| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Husqvarna Svartpilen ABS, a2 35kw geschikt! 4.595,- of vraag vrijblijvend financiering aan !Opties en Accessoires:• bj. 2020
• 7.501 KM
• A2 35kw geschikt
• ABS
• mid pipe vervanger
• Led koplamp
• Gear indicator
• Led knipperlichten
• Sleutels compleet
• Boekje
• Incl. volledige service beurt
• Inclusief garantie geen extra kosten!
• Financiering op maat
• 5 dagen Allrisk verzekering ( op aanvraag bij de koop )
MV Agusta official dealer
Voge official dealer
Enthousiasme en passie! Dat is VBM Motoren in Brabant. Wij hebben jarenlange ervaring in de motorbranche. Zo beschikt het team al ruim zeventien jaar over de nodige ervaring op het gebied van in- en verkoop van motorfietsen en het onderhoud daarvan. Hierdoor voorzien wij onze klanten van hoogwaardige en uitstekende service!
• 5 * Google beroordeling ( 200+ Reviews! )
• Bij aanschaf van een motorfiets krijgt u gratis 5 dagen all risk verzekering.
• Een bezichtiging bij ons is mogelijk op afspraak, of tijdens openingstijden.
Uitgestelde aflevering i.v.m. bijvoorbeeld nog te behalen rijbewijs, eindjaarsuitkering etc mogelijk,
Maandag 12:00 / 17:00
Donderdag 10:00 / 17:00
Vrijdag 10:00 / 17:00
Zaterdag 10:00 / 15:00
Daarnaast werken wij op afspraak.
VBM Motoren Oirschot
Telefoon / Whatsapp 0031622042482
Instagram / Facebook @VBMmotoren
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | Eencilinder viertaktmotor |
| Boring x slag | 89 mm x 89 mm |
| Cilinder inhoud | 373 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 44 pk / 32 kW bij tpm |
| Max. koppel | Nm bij tpm |
| Koppeling | PASC™ antihopping-koppeling, mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | X-ring |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 95 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Vakwerkbuizenframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP Upside-Down Ø 43 mm |
| Vering achter | WP-monoschokdemper |
| Remmen voor | Vaste, radiaal gemonteerde vierzuiggerremklauw met schijf |
| Remmen achter | Zwevend gemonteerde enkelzuigerremklauw met schijf |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | 1357 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Wit,Zwart |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: MV AGUSTA, VOGE |
 |
VBM Motoren |
|
Industrieweg 46
Oirschot
Plan de route
|
 |
06-22042482
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: BMW in 1970 - Heel modern waren de H-4 halogeenlampen. De brandstoftank was in drie versies leverbaar: 24 liter, 17 liter en een 17 liter exemplaar met verchroomde flanken (de "Toaster tank"), dat eigenlijk alleen voor de export naar de Verenigde Staten bedoeld was en alleen in 1972 en 1973 geproduceerd werd. Alle krukassen maakten slagen van 70,6 mm, waardoor verschillen in cilinderinhoud alleen door wisselende boringen verkregen werden. Hier zou BMW bij de luchtgekoelde boxers aan vasthouden tot in 1995, toen de R 100 R Mystic uit productie ging. De /5 serie kwam waarschijnlijk net op tijd op de markt. De Vollschwingen BMW's hadden het merk door de moeilijke tijden in de jaren vijftig gesleept, maar waren absoluut niet meer geschikt om de opkomende markt in de jaren zeventig te bedienen.
Rond 1970 waren met name de Japanse fabrikanten op de markt gekomen met zware, snelle machines. BMW besloot in de /6-serie de R 50/5 niet meer te vervangen, maar het programma "in de hoogte" uit te breiden met de R 90/6 en de R 90 S. Men ging meer aandacht besteden aan het uiterlijk van de motorfietsen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken