 |
| Motor | Vloeistofgekoelde, parallele 2-cilinder 4-takt motor |
| Boring x slag | 83 mm x 83 mm |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Comp. verhouding | 10,8:1 |
| Kleppen | 8 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie: 2 x Ø 36 mm met dubbele gaskleppen |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 68 pk / 50.2 kW bij tpm |
| Max. koppel | 65 Nm bij 6 tpm |
| Koppeling | Natte multi-plaat koppeling, handbediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Trellis frame, hoogwaardig staal |
| Vering voor | 41 mm telescopische voorvork |
| Vering achter | |
| Remmen voor | Dubbele semi-zwevende 300 mm remschijven. Remklauw: Dubbele zuiger |
| Remmen achter | Enkele 220 mm remschijf. Remklauw: Enkele zuiger |
| Voorband | 120/70ZR17M/C (58W) |
| Achterband | 160/60ZR17M/C (69W) |
| Wielbasis | 1410 mm |
| Lengte | 2055 mm |
| Breedte | 740 mm |
| Hoogte | 1135 mm |
| Zithoogte | 790 mm |
| Drooggewicht | 193 kg |
| Leverbare kleuren | Metallic Spark Black, Candy Burnt Orange |
| Beschrijving | De nieuwe Ninja 650 biedt een unieke combinatie van Supersport looks en dagelijkse bruikbaarheid, waarmee deze innovatieve machine meteen zijn eigen unieke segment cre?ert.



De Ninja 650 combineert een 650cc parallel-twin met een verrassend licht rijwielgedeelte en een slanke bouw. Zijn lichtvoetige supersport-karakter, directe gevoel en snelle acceleratie combineert hij met een soepele vermogensafgifte en goede manoeuvreerbaarheid. De ideale mix van sportieve prestaties en gebruiksgemak voor zowel beginnende als meer ervaren rijders. |