| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Mooie complete Kawasaki DL 1000 Versys Versus vaak genoemd
3 koffers
gearindicator
veel sleutels
krijgt bij ons nog een beurt
Bij aankoop van een motor 5 dagen gratis all risk verzekering !
Bij ons zonder bijkomende kosten , zoals afleveringskosten of rijklaar maak kosten, bij aankoop motor 20% korting op kleding en helmen.
Onze motoren worden afgeleverd met afleveringsbeurt, hierbij wordt vervangen wat nodig is om veilig op weg te kunnen. ook dit zit bij de prijs in , bij ons.
Motoren worden allemaal verkocht met garantie !
Inruil ? Ja graag.
Kijk op onze website voor alle motoren en bromfietsen / scooters.
Let ook op onze winterbeurt aktie met stalling !
Hoeve Motoren
Westeinde 92
7711 CM Nieuwleusen
www.hoevemotoren.nl
info@hoevemotoren.nl
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
| Motor | Vloeistofgekoelde, viertakt viercilinder-in-lijn |
| Boring x slag | 77 mm x 77 mm |
| Cilinder inhoud | 1043 cc |
| Comp. verhouding | 10.3:1 |
| Kleppen | 6 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie: ø38 mm x 4 (Keihin) met ovale gaskleppen |
| Ontsteking | Electronisch |
| Vermogen | 120 pk / 88 kW bij tpm |
| Max. koppel | 102 Nm bij 7500 tpm |
| Koppeling | Meervoudige natte platenkoppeling, handbediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2.692 (35/13) |
| Overbrenging | O-ring ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 21 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Aluminium twin-tube frame |
| Vering voor | 43 mm upside down voorvork, met traploos instelbare uitgaande demping en afstelbare veervoorspanning |
| Vering achter | Horizontale Back-link, gasgevulde schokdemper, traploos instelbare uitgaande demping en afstelbare veervoorspanning |
| Remmen voor | Dubbele, semizwevende 300 mm wave-type remschijven Dubbele remklauwen met 4 zuigers |
| Remmen achter | Enkele 250mm wave-remschijf met enkelzuiger remklauw |
| Voorband | 120/70 ZR 17 M/C (58W) |
| Achterband | 180/55 ZR 17 M/C (73W) |
| Wielbasis | 1520 mm |
| Lengte | 2240 mm |
| Breedte | 895 mm |
| Hoogte | 1400 mm |
| Zithoogte | 840 mm |
| Drooggewicht | 250 kg |
| Leverbare kleuren | Metallic Spark Black |
| Beschrijving | .Rij langer, ga verder!

De nieuwe Versys 1000 geeft maximaal rijplezier op alle soorten wegen! Solo of met z?n twee?n, in de buurt of de hele wereld rond, het maakt niet uit. De unieke combinatie van een beresterke vier-in-lijn met een wendbaar rijwielgedeelte is een recept voor massa?s rijplezier. Voeg daarbij nog de ontspannen rechte zitpositie en je hebt een motor die niet alleen moeiteloos door stedelijke gebieden glipt, maar bovendien helemaal in z?n element is op bochtige bergwegen. de Versys 1000 wordt standaard geleverd met ge?ntegreerde koffers inclusief luxe binnentassen, handkappen, middenbok en tankpad. Versys 1000, de rijkst uitgeruste motor in zijn klasse.



Er is naast de rijke standaarduitrusting ??n extra accessoire pakket met voordeel te bestellen, het zogeheten NL Edition pakket, voor ? 399,- met: versnellingsindicator en Kawasaki LED mistlampen.

 |
U kunt bij ons terecht voor:
In- en verkoop van nieuwe en gebruikte motoren.
Verkoopbemiddeling
Verhuur van motoren.
Onderhoud en reparatie motoren, quad's, scooters en
bromfietsen.
Schade herstel en afhandeling.
Onderdelen en slijtagedelen.
Olie van Castrol Motul en Motorex.
Banden voor scherpe prijzen.
Uitlaten van Taylormade Scorpion Leovince Bos Laser Takkoni Hurric tegen scherpe prijzen.
Gearindicators en Speedoheelers incl montage van GIPRO.
Benzine tanken coaten van binnen als ze doorgeroest zijn.
Schoonmaken en poetsen van uw motor.
 |
Hoeve Motoren |
|
Westeinde 92
Nieuwleusen
Plan de route
|
 |
06-22601182
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Big Black Bomber" betekent: Aan het model cb450 van Honda (450CC kopklep staande twin), dat in 1965 werd geïntroduceerd, werd de bijnaam Black Bomber o f Big Black Bomber toegekend. Tot dat moment was het zwaarste model van het Japanse merk een 350CC motorfiets. Eigenlijk ging iedereen er op dat moment nog van uit dat de Japanners zich zouden beperken tot het maÂken van bromfietsen en lichte motorfietsen. Met de introducÂtie van de cb450 werd het tegendeel aangetoond. Vandaar ook het predikaat big, immers, voor een Japanse motorfiets was een cilinderinhoud van 450CC veel. Black verwijst naar de zwarte lak, waarin de beginseries van deze motorfiets werden uitgeÂvoerd. Honda pikte de naam Big Black Bomber vervolgens in haar advertenties op: ‘Meet the big black bomber, the biggest beefiest touring twin from Japan. Sit astride this black beauty’, schreeuwden de advertenties. Vermoedelijk verwees de naam bomber slechts naar het feit dat dit model een donker en sonoor uitlaatgeluid produceerde, analoog aan de staande twins van Triumph, Norton en BSA. De Big Black Bomber kon zich oveÂrigens nog niet echt meten met de zware Engelse twins, maar de introductie ervan was een teken dat dit snel kon verandeÂren. Aldus geschiedde, want in de jaren zeventig werd de EnÂgelse motorfietsindustrie door de Japanse weggevaagd. De cb450 Black Bomber verwierf de reputatie van sportieve motorÂfiets, waar veel mee werd geraced. Te midden van de high tech motorfietsen van nu is de status van de Big Black Bomber die van een klassieke Japanner.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken