 |
| Motor | 3-cilinder, 4-takt, Vloeistofgekoeld, dubbel bovenliggende nokkenas, 4-kleppen |
| Boring x slag | 78 mm x 78 mm |
| Cilinder inhoud | 847 cc |
| Comp. verhouding | 11,5:1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 115 pk / 84.6 kW bij tpm |
| Max. koppel | 87 Nm bij 8 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, Costant mesh |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | Telescopische voorvork |
| Vering achter | Achterbrug, (Link type veersysteem) |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 298 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorband | 120/70ZR17M/C (58W) (Tubeless) |
| Achterband | 180/55ZR17M/C (73W) (Tubeless) |
| Wielbasis | 1440 mm |
| Lengte | 2075 mm |
| Breedte | 815 mm |
| Hoogte | 1135 mm |
| Zithoogte | 830 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | 60th Anniversary, Rock Slate, Garage Metal |
| Beschrijving | De XSR900 is een motorfiets in de meest pure vorm. Adembenemende rijeigenschappen, geavanceerde technologie en be?nvloed door een onge?venaarde racing geschiedenis. Het beste van Yamaha's nieuwe technologie in retro stijl, als eerbetoon aan tijdloze klassieke motorfietsen.



Het nieuwste driecilinder 850cc-motorblok op basis van de crossplane filosofie zorgt voor een verbazingwekkend koppel en adembenemende acceleratie. Een super lichtgewicht aluminium chassis in combinatie met een natuurlijke rijhouding zorgt voor optimale wendbaarheid en meer rijplezier.



De XSR900 is ontworpen op basis van sportieve motoren en motorfietsontwerpen uit Yamaha's verleden, gecombineerd met geavanceerde technologie. |