| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Level Up met de nieuwe Z650 S. Met zijn levendige paralleltwin motor, wendbaar chassis en laag rijklaargewicht is de Z650 S de perfecte balans tussen sportieve prestaties en gebruiksgemak. Onder het gespierde Sugomi design blijft hij opvallend toegankelijk. Een nieuw stuur en zadel zorgen voor meer controle en verhogen tegelijkertijd het comfort. Met slimme features als een Traction Control, Assist & Slipper Clutch en modern 4.3’’ TFT-Display beleef je deze Supernaked op een hoger niveau.
De Kawasaki Z650 S 2026 is beschikbaar in de volgende kleuren:
- Metallic Matte Graphenesteel Gray
- Candy Lime Green
- Ebony
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde, 4-takt Parallel Twin |
| Boring x slag | 83 mm x 83 mm |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Comp. verhouding | 10.8:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie: Ø 36 mm x 2 met dubbele gaskleppen |
| Ontsteking | Digitaal |
| Vermogen | 68 pk / 50 kW bij tpm |
| Max. koppel | 64 Nm bij 6700 tpm |
| Koppeling | Natte multi-disc, handmatig bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Trellis, staal met hoge treksterkte |
| Vering voor | 41 mm telescopische vork |
| Vering achter | Horizontale backlink met voorspanningsinstelling |
| Remmen voor | Dubbele semi-zwevende schijven van Ø 300 mm. Remklauw: Dubbele zuiger. |
| Remmen achter | Enkele schijf Ø 220 mm. Remklauw: Enkele zuiger. |
| Voorband | 120/70/17 |
| Achterband | 160/60/17 |
| Wielbasis | 1410 mm |
| Lengte | 2055 mm |
| Breedte | 805 mm |
| Hoogte | 1080 mm |
| Zithoogte | 805 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Metallic Matte Graphenesteel Gray / Metallic Flat Spark Black. Candy Lime Green / Metallic Carbon Gray. Ebony / Metallic Carbon Gray |
| Beschrijving | Level Up met de nieuwe Z650 S. Met zijn levendige paralleltwin motor, wendbaar chassis en laag rijklaargewicht is de Z650 S de perfecte balans tussen sportieve prestaties en gebruiksgemak. Onder het gespierde Sugomi design blijft hij opvallend toegankelijk. Een nieuw stuur en zadel zorgen voor meer controle en verhogen tegelijkertijd het comfort. Met slimme features als een Traction Control, Assist & Slipper Clutch en modern 4.3’’ TFT-Display beleef je deze Supernaked op een hoger niveau. |
| Dealerschappen: APRILIA, CFMOTO, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM, KYMCO, MOTO GUZZI, PIAGGIO, SUZUKI |
NIWA Motorservice is ontstaan vanuit de passie voor motoren en motorsport .
Wij streven naar een goede service, waarbij een tevreden klant voorop staat . Wij investeren veel in gereedschappen en afstelapparatuur om het service-niveau op een hoog peil te houden .
De motor-arena is onze werkplaats , de showroom ons visite kaartje.
 |
NIWA Motoren |
|
Tulpenmarkt 1
Zwaagdijk
Plan de route
|
 |
0228-564000
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "PK" betekent: Paarde kracht. F.W H .Emons schrijft in 1907 in zijn boek De Motorfiets, dat het hanteren van de waarde paarde kracht is ontleend aan de wereld van bierbrouwers. James Watt, de uitvinder van de stoommachine zou zijn eerste stoommachine bijeen bierbrouwer hebben geïnstalleerd. Voordat hij daartoe overging wilde hij van de bierbrouwer weten hoeveel paarden voor een bepaalde arbeid binnen een zeker tijdsbestek nodig waren,teneinde de benodigde capaciteit van de stoommachine te berekenen. Het verhaal vermeldt dat één paard na acht uur continu aan de pomp te hebben gewerkt twee miljoen kilo water had opgepompt. Dat betekende dat 75 kilo water in één seconde één meter omhoog was gevoerd. Op basis van deze berekening van James Watt zouden wij aan onze wetenschappelijke PK zijn gekomen. Wereldwijd ontstond een drietal methoden om het aantal PKs dat een motorblok ontwikkelt te meten. Hierbij ligt het verschil niet in de toegepaste meetmethode, maar in de uitrustingstoestand van de motor. Bij DIN- PK
(Deutsche Industrie Normen) blijven de op het motorblok gemonteerde appendages als dynamo, uitlaatsysteem en luchtfilter aanwezig. Bij SAE -PK (Society of Automotive Engineers, een Amerikaanse norm) worden al deze zaken verwijderd. Vandaar dat een SAE-PK-meting 10% hoger zal zijn dan een DIN-meting. Tenslotte bestaat de CUNA -PK (Commissione Unificazione Normalizzazione Autoveicoli), een Italiaanse norm, waarbij de PK-meting wordt voltrokken na verwijdering van luchtfilter en uitlaatdemper, maar met dynamo. Gemiddeld bevinden de cuna meetresultaten zich tussen SAE -PK en DIN -PK . In Nederland wordt met DIN -PK gewerkt.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken