| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Modeljaar: 2009
Welkom bij Kobo Motoren - Dé specialist in KTM en topkwaliteit occasions van alle merken!
Bij Kobo Motoren vind je een ruim aanbod aan nieuwe motoren van KTM en zorgvuldig geselecteerde occasions van alle bekende merken. Elke motor wordt grondig nagekeken en rijklaar afgeleverd.
- Afleverbeurt & garantie: €250,-
- Inruil van je huidige motor is mogelijk
- Bezorging door heel Nederland voor slechts €150
- 10 dagen gratis verzekering mogelijk
- Financiering mogelijk via NU Motorrijden
- Proefrit op afspraak
Heb je vragen of wil je deze motor in het echt bekijken? Neem gerust contact met ons op we helpen je graag op weg naar jouw volgende motoravontuur!
Neem gerust contact met ons op:
0512-542142 of 06-50851728
verkoop@kobomotoren.nl
Kobo Motoren Passie voor motoren, verstand van service.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2 cilinder, 4-Takt, V 75° |
| Boring x slag | 101 mm x 101 mm |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Comp. verhouding | 11.5:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Electronisch brandstofinjectie |
| Ontsteking | Keihin EMS |
| Vermogen | pk / 88 kW bij 9000 tpm |
| Max. koppel | 100 Nm bij 7000 tpm |
| Koppeling | Meervoudige oliebadkoppeling, hydr. bediening |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, klauwschakel |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 18.5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Chroom-molybdeen, gemoffeld buisframe |
| Vering voor | WP USD Ø 48 mm, veerweg 135 mm |
| Vering achter | WP Monoshock, veerweg 150 mm |
| Remmen voor | 2 x Brembo vier-cilinder remklauw, 2 x remschijf Ø 320 mm |
| Remmen achter | Brembo een-cilinder zwevende remklauw, remschijf Ø 240 mm |
| Voorband | 120/70 ZR 17 |
| Achterband | 180/55 ZR 17" |
| Wielbasis | 1450 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 865 mm |
| Drooggewicht | 186 kg |
| Leverbare kleuren | wit |
| Beschrijving | De 990 Super Duke R is zo ongeveer de felste standaardmachine die er te koop is. Bij deze machine zijn de KTM-ingenieurs tot het uiterste gegaan om binnen de wettelijke restricties tot maximale prestaties te komen: een volledig instelbare 48mm voorvork van WP, een ultralicht achtersubframe voor de mono-seat, een slechts 9 kg zwaar buizenframe van superlicht chroom-molybdeen en een stuurdemper zorgen voor extreme rondetijden. Vanuit het alledaagse leven rechtstreeks in de racerij. |
Kobo Motoren
Official KTM Dealer
Meer dan 120 gebruikte motoren
KTM Powerwearshop
KTM Powerparts
 |
Kobo Motoren |
|
Jade 10
Drachten
Plan de route
|
 |
0512-542142
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Speed-E-shift" betekent: Voordat Harley-David son zelf uitkwam met een handgekoppelde en voetgeschakelde versie van de zwaarste modellen - dit gebeurde pas na 1955 - ontwikkelde het rijderspubliek, waaronder veel dealers, zelf een technische oplossing voor de door de fabriek genegeerde wens een voetschakeling te
ontwerpen. De Speed-E-shift was niet alleen een antwoord op die vraag in de zin dat het een voetschakeling was voor de 1200CC zijklep- en 1000/1200CC kopklep-Harley’s van 1946 (types U, UL, ULH , E, EL en FL ), de zwaarste en meest imposante lijn van die tijd. Er kon bovendien bliksemsnel mee worden doorgeschakeld omdat het eveneens voorzag in een automatische koppelingsbediening. De Speed-E-Shift is een plat mechaniek dat aan de linkerzijde naast de cilinders aan het frame werd bevestigd. Het bestond uit platte ijzeren strips en stangetjes. Het hart werd gevormd door twee notchedplates, platen waaruit een schuine vertanding was gefreesd, die zijdelings in elkaar grepen en deden denken aan een bereklem, waartussen zich het uiteinde van de schakelstang bevond. Onder invloed van trekveren en in het geval van de schuine vertanding ook de zwaartekracht, schoof de schakelstang trapsgewijs een stukje op wanneer het mechanisme werd bediend. Per stand correspondeerde dat met een versnelling. Zodoende werd met een enkele voetbeweging tegelijkertijd ontkoppeld en geschakeld, waardoor het bedieningsgemak van een half-automaat werd bereikt. Met een manette aan het stuur kon in één keer, bij voorkeur voordat volledige stilstand werd bereikt, terug worden geschakeld naar de vrijstand. Het concept en de uiteindelijke realisering van dit mechaniek is even geniaal als beperkt geweest. Wanneer de Speedy niet goed stond afgesteld was het risico van een totale inwendige verwoesting van de overigens zeer solide vierversnellingsbakvan Harley-Davidson, tot en met verbogen frame, niet ondenkbeeldig. De Speed-E-shift werd in 1945-46 op de markt gebracht door een kleinschalig toeleveringsbedrijf van Harleyaccessoires in Californië. Wie nu op zoek gaat naar deze rariteit kan dus het beste zijn geluk gaan proberen aan de westkust van de Verenigde Staten en moet naast de bereidheid minstens duizend gulden neer te tellen over de nodige overredingskracht beschikken om de bezitter afstand te laten doen van zijn speedy
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van TRIUMPH