 |
| Motor | 3- cilinder, 4 takt, 12-kleppen |
| Boring x slag | 79 mm x 79 mm |
| Cilinder inhoud | 798 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 140 pk / 103 kW bij 13,100 tpm |
| Max. koppel | 86 Nm bij 10,100 tpm |
| Koppeling | Multi-disc natte koppeling met hydraulische aandrijving |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 16,5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | ALS stalen trellis frame |
| Vering voor | Marzocchi upside down, telescopisch hydraulische vork met verstelbare compressiedemping en externe veerpreload |
| Vering achter | Progressieve Sachs, enkele schokdemper met rebound en compressie, verstelbare veer |
| Remmen voor | Dubbel zwevende schijf 320mm, Stalen remschijf |
| Remmen achter | Enkele stalen schijf 220mm |
| Voorband | 120/70 - ZR 17 M/C (58 W) |
| Achterband | 180/55 - ZR 17 M/C (73 W) |
| Wielbasis | 1,400 mm |
| Lengte | 2,045 mm |
| Breedte | 875 mm |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 830 mm |
| Drooggewicht | 175 kg |
| Leverbare kleuren | Red Shock Pearl/Carbon Black Metallic, Ice/Carbon Black Metallic |
| Beschrijving | MV Agusta Brutale 800RR 2020 nieuw leverbaar in de kleuren: Shock Pearl Red/Avio Grey en Ago Silver/Dark Metallic Grey.

The best middle-weight naked volgens MV Agusta.



140pk 88NM en een droog gewicht van 175kg zijn fantastische cijfers.



EAS ofwel de elektronische quickshifter (up & down) zit standaard in het pakket.

MVICS is het elektronica pakket aan boord van een MV Agusta die ride by wire, 8 voudig traction control, 4 rij modussen en ABS mogelijk maakt.

Bosch 9 Plus with RLM ABS systeem zorgt ervoor dat het achterwiel niet omhoog komt tijdens het remmen om maximale vertraging te realiseren.

Bij elke MV Agusta heb je high-end vering en demping van Sachs en Marzocchi en remmerij van Brembo.

Elke MV wordt ook nog eens geleverd met hoge kwaliteit Pirelli banden.



MV Agusta staat voor perfecte styling en rij eigenschappen!

3 jaar garantie biedt MV Agusta op hun motorfietsen.

 |