| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Suzuki AN 400 Burgman! 3.295,- of vraag vrijblijvend financiering aan!Opties en Accessoires:• bj. 2010
• 23.384KM
• Duo rugsteun
• Middenbok
• Hoog windscherm
• Boekje
• Sleutels compleet
• Incl. volledige service beurt
• Inclusief garantie!
• Financiering op maat
• 5 dagen Allrisk verzekering ( op aanvraag bij de koop )
MV Agusta official dealer
Voge official dealer
Enthousiasme en passie! Dat is VBM Motoren in Brabant. Wij hebben jarenlange ervaring in de motorbranche. Zo beschikt het team al ruim zeventien jaar over de nodige ervaring op het gebied van in- en verkoop van motorfietsen en het onderhoud daarvan. Hierdoor voorzien wij onze klanten van hoogwaardige en uitstekende service!
• 5 * Google beroordeling ( 200+ Reviews! )
• Bij aanschaf van een motorfiets krijgt u gratis 5 dagen all risk verzekering.
• Een bezichtiging bij ons is mogelijk op afspraak, of tijdens openingstijden.
Uitgestelde aflevering i.v.m. bijvoorbeeld nog te behalen rijbewijs, eindjaarsuitkering etc mogelijk,
Maandag 12:00 / 17:00
Donderdag 10:00 / 17:00
Vrijdag 10:00 / 17:00
Zaterdag 10:00 / 15:00
Daarnaast werken wij op afspraak.
VBM Motoren Oirschot
Telefoon / Whatsapp 0031622042482
Instagram / Facebook @VBMmotoren
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
| Motor | 4-stroke, liquid-cooled, DOHC, single cylinder |
| Boring x slag | 81 mm x 81 mm |
| Cilinder inhoud | 385 cc |
| Comp. verhouding | 11.2 : 1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Fuel injection |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 32 pk / 24 kW bij tpm |
| Max. koppel | Nm bij tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | |
| Verhouding | |
| Overbrenging | V-belt drive |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 135 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | 41mm telescopic forks, coil spring, oil damped |
| Vering achter | Link type, coil spring, gas/oil damped, spring preload 7-way adjustable |
| Remmen voor | Double disc brake with ABS |
| Remmen achter | Disc brake with ABS |
| Voorband | 120/80-14 M/C |
| Achterband | 150/70-13M/C |
| Wielbasis | 1585 mm |
| Lengte | 2265 mm |
| Breedte | 760 mm |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 710 mm |
| Drooggewicht | 222 kg |
| Leverbare kleuren | Brown |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: MV AGUSTA, VOGE |
 |
VBM Motoren |
|
Industrieweg 46
Oirschot
Plan de route
|
 |
06-22042482
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: YAMAHA in 1981 - De Yamaha Virago was Yamaha's eerste V-twin cruiser motorfiets, en een van de eerste in massa geproduceerde motorfietsen met een mono-shock achtervering.
De fiets werd vernieuwd in 1984. In dat jaar zorgde Harley-Davidson ervoor, bang voor de intrede in de Amerikaanse markt van de Virago en andere nieuwe Japanse cruiser-stijl motorfietsen, dat het importtarief op ingevoerde motorfietsen met meer dan 700 cc in Amerika werd verhoogd. Yamaha omzeilde dat door het 750 cc motornlok te vervangen door een 699 cc versie, terwijl de 920 cc motor werd opgeschroefd tot 1000 cc, en later 1100 cc.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken