| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
EU verantwoordelijke: Triumph Motocycles De Droogmakerij 40A 1851 LX Heiloo, NL +44 (0)1455 251700 www.triumph.co.uk Triumph.Benelux@triumph.co.uk
Triumph Bonneville T120 2026
(Op voorraad)
- 24 maanden garantie
- 10 dagen gratis all risk verzekering
- A rijbewijs
www.vos-oss.nl | 0412 66 77 22
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoeld, 8 kleppen, SOHC, parallelle tweecilinder met een krukhoek van 270° |
| Boring x slag | 97 mm x 97 mm |
| Cilinder inhoud | 1200 cc |
| Comp. verhouding | 10,0:1 |
| Kleppen | 8 |
| Brandstof toevoer | Multipoint sequentiële elektronische brandstofinspuiting |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 80 pk / 59 kW bij tpm |
| Max. koppel | 105 Nm bij 3 tpm |
| Koppeling | Natte platenkoppeling met bekrachtiging |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 145 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen buizenframe |
| Vering voor | KYB 41 mm voorvork, veerweg 120 mm |
| Vering achter | KYB dubbele schokbreker met instelbare veervoorspanning, veerweg achterwiel 120 mm |
| Remmen voor | Dubbele 310 mm schijven, zwevende remklauw (Nissin) met 2 zuigers, ABS |
| Remmen achter | Enkele remschijf 255 mm, zwevende remklauw (Nissin) met 2 zuigers, ABS |
| Voorband | 100/90-18 |
| Achterband | 150/70 R17 |
| Wielbasis | 1450 mm |
| Lengte | |
| Breedte | 785 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
| Zithoogte | 790 mm |
| Drooggewicht | 224 kg |
| Leverbare kleuren | JET BLACK,CORDOVAN RED SILVER ICE, AEGEAN BLUE / FUSION WHITE |
| Beschrijving | Met zijn perfecte balans tussen urban uitstraling en elegantie is de Bonneville T120 de directe afstammeling van de legendarische Bonneville-motorfiets uit 1959. Van de geluiddempers in peashooterstijl, het profiel van het motorblok en de schitterende details tot zijn legendarische silhouet is dit precies de moderne klassieker zoals u hem wilt hebben.



Het 1200cc Bonneville-motorblok met hoog koppel wordt gevoed door een authentiek vormgegeven dubbel gasklephuis en levert een indrukwekkend maximum koppel van 105 Nm bij slechts 3.100 t/min. Met opwindende prestaties, een superieur comfort, praktische functionaliteit en dynamisch, maar toch gebruiksvriendelijk, rijgedrag rijdt u hier met plezier de hele dag op, iedere dag, alleen of met een duopassagier.



De vertrouwde technologie is subtiel ingebouwd, zoals ABS, elektronische gasklepregeling, tractiecontrole, bekrachtigde koppeling, twee rijmodi en handvatverwarming als standaarduitrusting, met vloeistofkoeling voor een zuiniger brandstofverbruik. Samen met de klassieke vormgeving van de Bonneville T120 is het resultaat onweerlegbaar een fraaie evolutie van een echte legende. |
| Dealerschappen: CAN-AM, HUSQVARNA, KAWASAKI, KTM |
Vos Oss Motoren, verkoop en onderhoud van motoren en scooters. Wij zijn erkend motordealer van: Kawasaki, KTM, Can-Am, Husqvarna en nog een aantal scooter merken.
Onze monteurs zijn gespecialiseerd in hun werk en helpen u graag!
Voor meer informatie gaat u naar: www.vos-oss.nl
 |
Vos Oss Motoren |
|
Singel 1940 1945 320
Oss
Plan de route
|
 |
0412-667722
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Knucklehead" betekent: Bijnaam die in kringen van Harley-Davidson-liefhebbers ontstond voor het model E, de eerste v-twin kopklepper met een cilinderinhoud van 1000cc, die HarleyDavidson uitbracht in 1936. Dit model was onmiddellijk een succes en dat kon de Harley-Davidson-fabriek op dat moment goed gebruiken. Indian, in die tijd Harley’s enige concurrent, verkocht veel motorfietsen van haar topmodellen, de IndianFour en de Indian Chief, ondermeer aan gemotoriseerde afdelingen van de politie (police squads) in de Verenigde Staten en in de rest van de wereld. In datzelfde jaar 1936 slaagde
fabriekscoureur en medeconstructeur Joe Petralli erin om het nationale snelheidsrecord in Daytona te verbeteren. Op een speciaal geprepareerd exemplaar wist hij een recordsnelheid te bereiken van 139.15 mijl (222,5 kilometer) per uur. Het E-model was in meerdere opzichten een nouveauté, want niet alleen het motorblok was totaal nieuw ontworpen, maar ook het rijwielgedeelte: frame, spatborden, voorvork, benzinetanks en dry
sump olietank. Al snel werd het E-model (evenals het EL-model, de l stond voor hoge compressie en had een hogere topsnelheid dan de E-versie) het paradepaardje van de fabriek. In 1941 verscheen naast de 1000cc-versie een 1200cc-uitvoering, aangeduid met FL , waarmee tegemoet werd gekomen aan de vraag van het motorpubliek naar nog meer pk’s. Gedurende de Tweede Wereldoorlog werden weinig Knuckleheads gemaakt, omdat Harley-Davidson de handen vol had aan de oorlogsproduktie van militaire motorfietsen van het model WLA en WLC, bij ons bekend geworden onder de naam Liberator. De Knucklehead werd gemaakt tot en met 1947, waarna de fabriek het motorblok in 1948 verving door het Panhead motorblok, zoals dat door Harley-liefhebbers werd genoemd. De bijnaam Knucklehead voor deze motorfiets is van een ietwat cryptische herkomst en wordt vaak verkeerd uitgelegd. Wanneer knucklehead wordt gebruikt om een persoon mee aan te duiden, wordt er domoor of stommeling mee bedoeld. Bij dit
type motorfiets zijn de knuckles de aluminium tuimelaarhuizen bovenop de cilinderkoppen (head), die van voren bezien gelijkenis vertonen met een dichtgeknepen vuist die naar voren wordt gestoten om er een slag mee toe te dienen en die is gestoken in een boksbeugel. Het is een esthetisch motorblok, een waar sculptuur uit chroom, aluminium en staal. Er zijn meer associaties mogelijk bij de aanschouwing ervan. Zo wordt de Knucklehead in België aangeduid met Doodskop. De Knucklehead is een zeer gezocht model Harley-Davidson, waarvoor als hij nog in de originele staat verkeert een hoge prijs wordt betaald.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken