| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Voge R 625!
7.199,- of vraag vrijblijvend financiering aan!
Opties en Accessoires:
- bj. 2026
- 0 KM
- TFT scherm
- Verstelbare hevels
- USB lader
- Led verlichting
- Gear indicator
- Zeer zuinig 3,8 / 100km
- Twee rijmodi
- A2 35kw mogelijk
- 5 jaar garantie
- Rijklaar uit eigen werkplaats!
- Het alternatief voor Yamaha MT 07 Kawasaki Z650!
- Officieel Voge dealer
- Ruim 10 jaar ervaring op het gebied van MV Agusta!
- Financiering op maat
- 5 dagen Allrisk verzekering ( op aanvraag bij de koop )
Leverbaar in de kleur: Zwart
MV Agusta official dealer
Voge official dealer
Enthousiasme en passie! Dat is VBM Motoren in Brabant. Wij hebben jarenlange ervaring in de motorbranche. Zo beschikt het team al ruim zeventien jaar over de nodige ervaring op het gebied van in- en verkoop van motorfietsen en het onderhoud daarvan. Hierdoor voorzien wij onze klanten van hoogwaardige en uitstekende service!
• 5 * Google beroordeling ( 200+ Reviews! )
• Bij aanschaf van een motorfiets krijgt u gratis 5 dagen all risk verzekering.
• Een bezichtiging bij ons is mogelijk op afspraak, of tijdens openingstijden.
Uitgestelde aflevering i.v.m. bijvoorbeeld nog te behalen rijbewijs, eindjaarsuitkering etc mogelijk,
Maandag 12:00 / 17:00
Donderdag 10:00 / 17:00
Vrijdag 10:00 / 17:00
Zaterdag 10:00 / 15:00
Daarnaast werken wij op afspraak.
VBM Motoren Oirschot
Telefoon / Whatsapp 0031622042482
Instagram / Facebook @VBMmotoren
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Tweecilinder, 8 kleppen, vloeistofgekoeld, DOHC |
| Boring x slag | |
| Cilinder inhoud | 581 cc |
| Comp. verhouding | 11,5:1 |
| Kleppen | 8 |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | Electronisch |
| Vermogen | 63 pk / 48 kW bij tpm |
| Max. koppel | 58 Nm bij 6500 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | ketting |
| Starter | |
| Tankinhoud | 16 liter |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| ABS | ja |
| Frame | Stalen perimeterframe met afneembaar subframe achteraan |
| Vering voor | Upside-down telescopische vork |
| Vering achter | Enkele wielophanging met meerdere schakels |
| Remmen voor | NISSIN dubbele schijfrem |
| Remmen achter | NISSIN schijfrem |
| Voorband | 110/80R19 |
| Achterband | 150/70R17 |
| Wielbasis | 1445 mm |
| Lengte | 2100 mm |
| Breedte | 780 mm |
| Hoogte | 1090 mm |
| Zithoogte | 795 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Zwart |
| Beschrijving | De VOGE R625 is een moderne en krachtige roadster die prestaties en geavanceerde technologie combineert, geschikt voor zowel beginnende als ervaren motorrijders.



De R625 is uitgerust met een parallel-twin motor van 581 cm³, watergekoelde, die 48 KW bij 9.000 t/min en 58 Nm bij 6.500 t/min levert. Deze krachtige motor biedt indrukwekkende acceleratie en topprestaties binnen zijn categorie.



De motor is voorzien van hoogwaardige KYB-vering, met een upsidedown-voorvork en een achteramortisseur met linksysteem, wat zorgt voor een responsieve en stabiele rijervaring op uiteenlopende wegen.



De R625 is uitgerust met dubbele zwevende schijven vooraan en een enkele schijf achteraan, wat garant staat voor krachtige en perfect controleerbare remprestaties. |
| Dealerschappen: MV AGUSTA, VOGE |
 |
VBM Motoren |
|
Industrieweg 46
Oirschot
Plan de route
|
 |
06-22042482
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Brooklands" betekent: Racebaan in Engeland vlakbij Weybridge. In 1907 werd hier de eerste TT-motorrace verreden. De hoogtijdagen van het circuit lagen in de jaren twintig, toen veel motorfietsmerken wereldwijd met elkaar wedijverden op dit circuit. Het betekende eveneens de hegemonie van de Britse motorfietsindustrie die met Norton, AJS en Douglas sterk was vertegenwoordigd bij de winnende coureurs van die dagen, waaronder de bijna onverslaanbare Ier Stanley Woods. Woods heeft meer races verreden dan wie ook. Zijn eerste wedstrijd reed hij op achttienjarige leeftijd op Brooklands met een Cotton in 1923.
Zijn laatste race, een Junior-race reed hij in 1939 op een Velocette. In 1932, 1933 en 1935 won Woods twee TT-races in één week. De snelle Ier maakte gedurende de jaren dertig uitstapjes naar andere, zelfs niet Britse merken als Husqvarna, Guzzi en dkw . Het Brooklands-circuit bleef in gebruik tot het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog. In 1939 werd op die plaats de Vickers-Armstrong-vliegtuigfabriek gebouwd. Het circuit op het eiland Man, waar nu de TT-races worden verreden is sindsdien naast *Brands Hatch Engelands beroemdste motorcircuit.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken