| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
MV Agusta official dealer
Voge official dealer
Enthousiasme en passie! Dat is VBM Motoren in Brabant. Wij hebben jarenlange ervaring in de motorbranche. Zo beschikt het team al ruim zeventien jaar over de nodige ervaring op het gebied van in- en verkoop van motorfietsen en het onderhoud daarvan. Hierdoor voorzien wij onze klanten van hoogwaardige en uitstekende service!
• 5 * Google beroordeling ( 200+ Reviews! )
• Bij aanschaf van een motorfiets krijgt u gratis 5 dagen all risk verzekering.
• Een bezichtiging bij ons is mogelijk op afspraak, of tijdens openingstijden.
Uitgestelde aflevering i.v.m. bijvoorbeeld nog te behalen rijbewijs, eindjaarsuitkering etc mogelijk,
Maandag 12:00 / 17:00
Donderdag 10:00 / 17:00
Vrijdag 10:00 / 17:00
Zaterdag 10:00 / 15:00
Daarnaast werken wij op afspraak.
VBM Motoren Oirschot
Telefoon / Whatsapp 0031622042482
Instagram / Facebook @VBMmotoren
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | L4-cilinder, 16 kleppen, vloeistofgekoeld, DOHC |
| Boring x slag | |
| Cilinder inhoud | 662 cc |
| Comp. verhouding | 11,8:1 |
| Kleppen | 16 |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | Electronisch |
| Vermogen | 99 pk / 74 kW bij tpm |
| Max. koppel | 64 Nm bij 10000 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| ABS | ja |
| Frame | |
| Vering voor | Upside-down telescopische vork |
| Vering achter | |
| Remmen voor | Brembo dubbele schijfrem |
| Remmen achter | NISSIN schijfrem |
| Voorband | 120/70-17 |
| Achterband | 180/55-17 |
| Wielbasis | 1450 mm |
| Lengte | 2090 mm |
| Breedte | 950 mm |
| Hoogte | 1210 mm |
| Zithoogte | 800 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Blauw,Rood |
| Beschrijving | Voge hintte begin 2023 al op de ontwikkeling van meerdere nieuwe modellen tijdens een dealerconferentie, waaronder een sportmotor die aanvankelijk werd aangekondigd als de “660 Infinity”. Het model trok destijds de aandacht met een viercilinder motor en werd later in september 2023 gepresenteerd als het bijna productierijpe concept RR 666 S. Opvallend was de enkelzijdige achterwielophanging, die het ontwerp een bijzonder sportief uiterlijk gaf.



Uiteindelijk besloot Voge de motorfiets verder te ontwikkelen en bracht in 2024 de definitieve versie op de markt als de Voge RR 660 S, met een meer conventionele achterbrug. Hoewel dit misschien een teleurstelling is voor liefhebbers van het unieke enkelzijdige ontwerp, markeert de Voge RR 660 S hiermee de entree van de fabrikant in de competitie van krachtige middenklasse sportmotoren. |
| Dealerschappen: MV AGUSTA, VOGE |
 |
VBM Motoren |
|
Industrieweg 46
Oirschot
Plan de route
|
 |
06-22042482
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Speedway" betekent: Snelheidswedstrijd voor motorfietsen op een vlakke, ovale sintelbaan. Vier coureurs moeten vier ronden van vierhonderd meter tegen de klok in afleggen. De winnaar krijgt drie punten, nummer twee krijgt twee punten, nummer drie één punt. Wie na een aantal vastgestelde rondes de meeste
punten heeft verdiend is de uiteindelijke winnaar. De motorfietsen voor deze tak van sport hebben een cilinderinhoud van 500CC. Remmen ontbreken. Er wordt afgeremd op de compressie. Het meest spectaculaire element van Speedway is het nemen van de bochten, waarbij met hoge snelheid wordt tegengestuurd en met slippend achterwiel (powersliding) de bocht wordt genomen.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken