| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
- Wat mag u van ons verwachten:
* Dé Yamaha Exclusief dealer voor midden Nederland.
- 5 jaar fabrieksgarantie op nieuwe Yamaha motoren.
* Zo'n 150 geselecteerde occasions inclusief garantie met:
- tot 24 maanden Select Occasion garantie op onze gebruikte motoren.
- tot 60 maanden garantie op onze gebruikte Yamaha motoren.
* Verkoop, inkoop en inruil mogelijk.
* Onderhoud aan Yamaha, Honda, Suzuki, Kawasaki, BMW, Triumph.
* vervangend vervoer beschikbaar.
* verhuur van 25 motoren.
* Schadetaxatie en reparatie.
Van de Kuinder Motoren, Verlengde Zuiderloswal 27
1216BW Hilversum, 035-6214727
info@vandekuinder.nl
De getoonde verkoopprijzen zijn inclusief tenaamstellen, volle tank, garantie en een technische controle van de motor.
Een onderhoudsbeurt is in overleg en tegen meerprijs mogelijk.
Proefrit maken? Onze motoren zijn zorgvuldig geselecteerd en in showroom conditie gebracht. Een proefrit is daarom mogelijk bij intentie tot aankoop en bij droog weer en wegdek.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden.
Controleer daarom voor aankoop van een motorfiets goed de zaken zoals accessoires en opties die voor u belangrijk zijn.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2-cilinder, 4-takt, Vloeistofgekoeld, dubbel bovenliggende nokkenas |
| Boring x slag | 80 mm x 80 mm |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Comp. verhouding | 11,5:1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 74 pk / 55 kW bij tpm |
| Max. koppel | 68 Nm bij 6 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | Telescopische voorvork, veerweg 130 mm |
| Vering achter | Achterbrug, (Link-type veersysteem), veerweg 142 |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 282 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorband | 120/70 R17 M/C 58W (tubeless) |
| Achterband | 180/55 R17 M/C 73W (tubeless) |
| Wielbasis | 1450 mm |
| Lengte | 2138 mm |
| Breedte | 806 mm |
| Hoogte | 1270 mm |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Midnight Black, Redline |
| Beschrijving | Beauty in every ride.

Het EU5+ CP2 690 cc-motorblok van de TRACER 7 heeft een lineair koppel dat over het hele toerenbereik tot leven komt voor een indrukwekkende acceleratie. Tegelijkertijd is het chassis helemaal herzien met een grotere stijfheid en een verstelbare upside-down voorvork, zodat je door de betere wegligging door elke bocht kunt snijden.



Het hypermoderne uiterlijk wordt versterkt door de dynamische voorwaartse beweging van het kuipwerk met dubbele LED-koplampen en de geanimeerde positieverlichting. En dankzij de verfijnde zithouding met verstelbare zithoogte, een verbeterd scherm, Y-CCT-gashendel, meerdere rijmodi en cruisecontrol is de TRACER 7 helemaal klaar om elke roadtrip te bedwingen.



 |
++ Exclusief Yamaha dealer
++ Onderhoud alle Japanse merken
++ Occasions van alle merken
Welkom bij Van de Kuinder Motoren – dé motorzaak met hart voor rijders
Al tientallen jaren combineren wij de échte motorsfeer met persoonlijk advies en service van topniveau. Bij ons krijg je altijd de tijd en aandacht die je verdient – want iedereen in ons team rijdt zelf motor en deelt zijn of haar passie en kennis graag met jou.
In onze showroom in Hilversum vind je een uitgebreide collectie nieuwe en gebruikte motoren, altijd aangevuld met demo’s die je zelf kunt ervaren. Daarnaast staan wij voor je klaar met onderhoud, reparatie, schadeherstel en de montage van accessoires. Onze fabrieksgeschoolde monteurs werken in een moderne, volledig uitgeruste werkplaats, zodat jouw motor altijd in topconditie blijft.
Bij Van de Kuinder draait het uiteindelijk om maar één ding: mensen met een motorhart. En die vind je overal bij ons – in de showroom, het magazijn én de werkplaats.
 |
Van de Kuinder Motoren |
|
Verlengde Zuiderloswal 27
Hilversum
Plan de route
|
 |
035-6214727
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Knucklehead" betekent: Bijnaam die in kringen van Harley-Davidson-liefhebbers ontstond voor het model E, de eerste v-twin kopklepper met een cilinderinhoud van 1000cc, die HarleyDavidson uitbracht in 1936. Dit model was onmiddellijk een succes en dat kon de Harley-Davidson-fabriek op dat moment goed gebruiken. Indian, in die tijd Harley’s enige concurrent, verkocht veel motorfietsen van haar topmodellen, de IndianFour en de Indian Chief, ondermeer aan gemotoriseerde afdelingen van de politie (police squads) in de Verenigde Staten en in de rest van de wereld. In datzelfde jaar 1936 slaagde
fabriekscoureur en medeconstructeur Joe Petralli erin om het nationale snelheidsrecord in Daytona te verbeteren. Op een speciaal geprepareerd exemplaar wist hij een recordsnelheid te bereiken van 139.15 mijl (222,5 kilometer) per uur. Het E-model was in meerdere opzichten een nouveauté, want niet alleen het motorblok was totaal nieuw ontworpen, maar ook het rijwielgedeelte: frame, spatborden, voorvork, benzinetanks en dry
sump olietank. Al snel werd het E-model (evenals het EL-model, de l stond voor hoge compressie en had een hogere topsnelheid dan de E-versie) het paradepaardje van de fabriek. In 1941 verscheen naast de 1000cc-versie een 1200cc-uitvoering, aangeduid met FL , waarmee tegemoet werd gekomen aan de vraag van het motorpubliek naar nog meer pk’s. Gedurende de Tweede Wereldoorlog werden weinig Knuckleheads gemaakt, omdat Harley-Davidson de handen vol had aan de oorlogsproduktie van militaire motorfietsen van het model WLA en WLC, bij ons bekend geworden onder de naam Liberator. De Knucklehead werd gemaakt tot en met 1947, waarna de fabriek het motorblok in 1948 verving door het Panhead motorblok, zoals dat door Harley-liefhebbers werd genoemd. De bijnaam Knucklehead voor deze motorfiets is van een ietwat cryptische herkomst en wordt vaak verkeerd uitgelegd. Wanneer knucklehead wordt gebruikt om een persoon mee aan te duiden, wordt er domoor of stommeling mee bedoeld. Bij dit
type motorfiets zijn de knuckles de aluminium tuimelaarhuizen bovenop de cilinderkoppen (head), die van voren bezien gelijkenis vertonen met een dichtgeknepen vuist die naar voren wordt gestoten om er een slag mee toe te dienen en die is gestoken in een boksbeugel. Het is een esthetisch motorblok, een waar sculptuur uit chroom, aluminium en staal. Er zijn meer associaties mogelijk bij de aanschouwing ervan. Zo wordt de Knucklehead in België aangeduid met Doodskop. De Knucklehead is een zeer gezocht model Harley-Davidson, waarvoor als hij nog in de originele staat verkeert een hoge prijs wordt betaald.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van BENELLI