| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Yamaha Tracer 700 ABS!
7.495,- of vraag vrijblijvend financiering aan!Opties en Accessoires:- bj. 2018
- 11.002 KM
- Nieuwe set banden!
- Grote beurt uitgevoerd
- Zeer nette staat
- Rijklaar uit eigen werkplaats!
- Officieel MV Agusta & Voge dealer
- Ruim 10 jaar ervaring op het gebied van MV Agusta!
- Financiering op maat
- 5 dagen Allrisk verzekering ( op aanvraag bij de koop )
MV Agusta official dealer
Voge official dealer
Enthousiasme en passie! Dat is VBM Motoren in Brabant. Wij hebben jarenlange ervaring in de motorbranche. Zo beschikt het team al ruim zeventien jaar over de nodige ervaring op het gebied van in- en verkoop van motorfietsen en het onderhoud daarvan. Hierdoor voorzien wij onze klanten van hoogwaardige en uitstekende service!
• 5 * Google beroordeling ( 200+ Reviews! )
• Bij aanschaf van een motorfiets krijgt u gratis 5 dagen all risk verzekering.
• Een bezichtiging bij ons is mogelijk op afspraak, of tijdens openingstijden.
Uitgestelde aflevering i.v.m. bijvoorbeeld nog te behalen rijbewijs, eindjaarsuitkering etc mogelijk,
Maandag 12:00 / 17:00
Donderdag 10:00 / 17:00
Vrijdag 10:00 / 17:00
Zaterdag 10:00 / 15:00
Daarnaast werken wij op afspraak.
VBM Motoren Oirschot
Telefoon / Whatsapp 0031622042482
Instagram / Facebook @VBMmotoren
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2-cilinder, 4-takt, Vloeistofgekoeld, dubbel bovenliggende nokkenas |
| Boring x slag | 80 mm x 80 mm |
| Cilinder inhoud | 689 cc |
| Comp. verhouding | 11,5:1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 74 pk / 55 kW bij tpm |
| Max. koppel | 68 Nm bij 7 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen, Costant mesh |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 17 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Diamantvormig |
| Vering voor | Telescopische voorvork |
| Vering achter | Achterbrug, (Link-type veersysteem) |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 282 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 245 mm |
| Voorband | 120/70 R17 M/C 58W (tubeless) |
| Achterband | 180/55 R17 M/C 73W (tubeless) |
| Wielbasis | 1450 mm |
| Lengte | 2138 mm |
| Breedte | 806 mm |
| Hoogte | 1270 mm |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | 196 kg |
| Leverbare kleuren | Radical Red, Tech Black, Yamaha Blue |
| Beschrijving | De herinneringen van morgen komen voort uit de beslissingen die we vandaag nemen. Stelt u eens voor dat u uw levensverhaal aan het schrijven bent en dat de volgende pagina nu voor u ligt.



De Tracer 700 ABS is een toegankelijke en betaalbare Sport Tourer die gebouwd is om u elke dag mee te nemen voor een spannende nieuwe rit. Misschien wilt u na uw werk snel even stoom afblazen, of misschien bent u uw ultieme motorvakantie aan het voorbereiden. Met deze veelzijdige en fascinerende motorfiets aan uw zijde zal u ervaringen beleven die voor altijd bij u zullen blijven.



De nieuwe Tracer 700 ABS biedt u de mogelijkheid om voor elke dag een nieuwe pagina te schrijven. Hij helpt u bovendien om het verhaal dat u schrijft naar wens aan te passen ? of u nu alleen op pad bent of met vrienden. |
| Dealerschappen: MV AGUSTA, VOGE |
 |
VBM Motoren |
|
Industrieweg 46
Oirschot
Plan de route
|
 |
06-22042482
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Big Black Bomber" betekent: Aan het model cb450 van Honda (450CC kopklep staande twin), dat in 1965 werd geïntroduceerd, werd de bijnaam Black Bomber o f Big Black Bomber toegekend. Tot dat moment was het zwaarste model van het Japanse merk een 350CC motorfiets. Eigenlijk ging iedereen er op dat moment nog van uit dat de Japanners zich zouden beperken tot het maÂken van bromfietsen en lichte motorfietsen. Met de introducÂtie van de cb450 werd het tegendeel aangetoond. Vandaar ook het predikaat big, immers, voor een Japanse motorfiets was een cilinderinhoud van 450CC veel. Black verwijst naar de zwarte lak, waarin de beginseries van deze motorfiets werden uitgeÂvoerd. Honda pikte de naam Big Black Bomber vervolgens in haar advertenties op: ‘Meet the big black bomber, the biggest beefiest touring twin from Japan. Sit astride this black beauty’, schreeuwden de advertenties. Vermoedelijk verwees de naam bomber slechts naar het feit dat dit model een donker en sonoor uitlaatgeluid produceerde, analoog aan de staande twins van Triumph, Norton en BSA. De Big Black Bomber kon zich oveÂrigens nog niet echt meten met de zware Engelse twins, maar de introductie ervan was een teken dat dit snel kon verandeÂren. Aldus geschiedde, want in de jaren zeventig werd de EnÂgelse motorfietsindustrie door de Japanse weggevaagd. De cb450 Black Bomber verwierf de reputatie van sportieve motorÂfiets, waar veel mee werd geraced. Te midden van de high tech motorfietsen van nu is de status van de Big Black Bomber die van een klassieke Japanner.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken