| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
- Onze motoren vallen onder de Motorgarantievoorwaarden indien van toepassing.
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | 1 cilinder viertakt |
| Boring x slag | 83.0 mm x 83.0 mm |
| Cilinder inhoud | 395 cc |
| Comp. verhouding | 10.6 ± 0.4 : 1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Injectie |
| Ontsteking | ECU |
| Vermogen | pk / 23 kW bij 7500 tpm |
| Max. koppel | 34 Nm bij 6000 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | Automaat met V-riem |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | Telescopische voorvork 110 mm |
| Vering achter | Achterbrug met enkele schokbreker |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, twee remschijven, Ø 267 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 267 mm |
| Voorband | 120/70-15 |
| Achterband | 150/70-13 |
| Wielbasis | 1565 mm mm |
| Lengte | 2190 mm mm |
| Breedte | 780 mm mm |
| Hoogte | 1385 mm mm |
| Zithoogte | 785 mm mm |
| Drooggewicht | 211 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving |

De nieuwe X-MAX 400. Toonaangevend in zijn klasse. Met zijn dynamische design, lichtgewicht chassis en volbloed Yamaha X-MAX DNA, zullen de prestaties van deze allrounder u verrassen!

Zijn krachtige 400cc-motor en lichtgewicht chassis zorgen voor sportieve prestaties en indrukwekkende rijkwaliteiten. Een flitsende motorscooter, ideaal voor woon-werkverkeer of een weekend er op uit.

Onder de comfortabele buddyseat is plaats voor twee integraalhelmen, de X-MAX 400 is dus niet alleen stijlvol maar ook uitermate praktisch. Deze motorscooter maakt op meerdere punten indruk. Zo heeft de X-MAX 400 twee groot formaat remschijven vóór, LED contourverlichting, LED achterlicht en een hightech instrumentenpaneel. |
 |
Speedservice Motorshop |
|
Guido Gezellelaan 40
Bergen op Zoom
Plan de route
|
 |
0164-236829
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Proefrit" betekent: Een niet weg te denken ritueel van de zelfsleutelaar of motorfietsmonteur. Na revisie, tuning, herstel, afstelling o f ingrijpende veranderingen bestaat de ultieme test uit een proefrit. Daarbij worden heel wat verkeersovertredingen begaan. Zo vindt menig proefrit plaats zonder inachtneming van de wettelijke verplichting een helm te dragen, verzekerd te zijn of een kentekenplaat te bevestigen. Wie juist dan door een agent wordt aangehouden, doet een beroep op het klassieke generaal pardon van het maken van een proefrit.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken