| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
In nieuwstaat verkerende XV 950 Custom met Vance & Hines uitlaat en vele andere custom opties ! De origineel Nederlandse motorfiets is afkomstig van de 1e eigenaar ! De motor is compleet onderhoudshistorie, tellerrapport en originele aankoopfactuur. Ook zijn alle originele onderdelen aanwezig.
Afleverbeurt en garantie is mogelijk tegen meerprijs
- Neem contact met ons op om een afspraak te maken, wij zijn op afspraak ook 's avonds en in het weekend beschikbaar. Wij zijn ook bereikbaar op Whatsapp.
met vriendelijke groet,
Straver Motoren
De RDW erkende motorzaak in het groene hart van Nederland
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Luchtgekoeld, 4-kleppen, 4-takt, enkel bovenliggende nokkenas, V-twin |
| Boring x slag | 85 mm x 85 mm |
| Cilinder inhoud | 942 cc |
| Comp. verhouding | 9.0 : 1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Injectie |
| Ontsteking | TCI |
| Vermogen | 52.1 pk / 38.3 kW bij 5500 tpm |
| Max. koppel | 79.5 Nm bij 3000 tpm |
| Koppeling | Nat, meervoudige platen |
| Versnellingsbak | Constant mesh, 5 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Riem |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 12 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Dubbel wiegframe |
| Vering voor | Veerweg 135 mm, Telescopische voorvork, Ø 41 mm |
| Vering achter | Achterbrug, veerweg 110 mm |
| Remmen voor | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 298 mm |
| Remmen achter | Hydraulisch bediend, enkele remschijf, Ø 298 mm |
| Voorband | 100/90-19M/C 57H (Tubeless) |
| Achterband | 150/80B16M/C 71H (Tubeless) |
| Wielbasis | 1570 mm |
| Lengte | 2290 mm |
| Breedte | 830 mm |
| Hoogte | 1120 mm |
| Zithoogte | 690 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Midnight Black, Competition White |
| Beschrijving | Voor 2014 introduceert Yamaha de nieuwe XV950 en XV950R modellen, twee ‘’no-nonsense” motoren elk met een unieke uitstraling en persoonlijkheid.



De nieuwe XV950 modellen hebben een tijdloos karakter en zijn voorzien van een pure ziel zonder opsmuk. Yamaha's unieke stijl, het duidelijk zichtbaar zijn van alle metalen onderdelen, accentueert de pure eenvoud van de XV950, ruig en stijlvol gestript. De allernieuwste technologie met een minimalistische uitstraling voor rijders die op zoek zijn naar de eenvoud van het motorrijden. |
Wij zijn de RDW erkende motorzaak in het groene hart van Nederland en gespecialiseerd in de verkoop van gebruikte motoren. Wij beschikken over een eigen werkplaats en hebben jarenlange ervaring. U kunt bij ons niet alleen terecht voor het kopen van een motor maar ook voor reparatie, stalling, het verkopen van uw motor en voor onderdelen. Indien nodig zijn wij in de gelegenheid om uw motor op te komen halen. Neem vrijblijvend contact met ons op (wij werken uitsluitend op afspraak).
 |
Straver Motoren |
|
Lopikerweg West 115-B
Lopik
Plan de route
|
 |
06-23730354
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "CafĂ©-racer" betekent: De cafĂ©-racer duikt voor het eerst op in de voorsteden van Londen rond 1955. Groepen jongeren met zware of middelzware Engelse motorfietsen schoolden in de avonden en weekenden samen bij bepaalde cafĂ©s en wegrestaurants. Zo ontstond, wellicht uit verveling en een hang naar spanning en sensatie, een gecultiveerde snelheidsmanie op motorfietsen, met een sterk element van competitie. Op de openbare weg werden snelheidsduels aangegaan, waarbij onaanvaardbare risicoâs werden genomen en jonge motorrijders de reputatie van
doodrijders kregen. Ze ontwikkelden een motorfiets waarmee uitsluitend zo hard mogelijk gereden moest kunnen worden. Het accent lag op tank, stuur en vooral uitlaten, die een vervaarlijk lawaai produceerden. De café-racer werd door zijij berijder als eenpersoonsmotorfiets gestileerd. Er werden wedstrijden gehouden, waarbij vertrekkende vanuit het café waar de on-up-boys bijeen kwamen met de motorfiets een traject moest worden afgelegd binnen de tijdsduur van een singletje uit de jukebox. Wanneer de waaghals niet terug was van een dergelijke record run voordat het nummer was afgelopen, kon hij heel wat meer verloren hebben dan een weddenschap.
Nu figureert de term cafĂ©-racer uitsluitend nog als variant op een thema bij het vormgeven van een motorfiets. Op het hoogtepunt van de cafĂ©-racer-cult waren er in Engeland ontwerpers die allerhande accessoires zoals tanks, uitlaten, sturen en opvoerkits op de markt brachten. De bekendste was Paul Dunstall, wiens reputatie van briljante customizer van Nortons en Triumphs ver uitsteeg boven anderen die actief waren op deze aftermarket. Volgens Engelse bronnen werd hij wel de âGodfather van de cafĂ©-racerâ genoemd, aan wie de algemene acceptatie van deze stijl wordt toegeschreven. Hij wist de motorscene van de jaren zestig zozeer te beĂŻnvloeden, dat de Engelse motorpers zelfs de term to dunstallize ging hanteren om aan te geven dat een motorfiets naar zijn inzichten was omgebouwd.
Min of meer gedicteerd door een spontane vraag van liefhebbers, die met name zijn zelf ontworpen *swept back-uitlaten felbegeerden, ontstond een produktielijn van allerhande race-accessoires. Zijn beste produkt werd een uitlaatsysteem onder de naam Decibel Silencers, waarvan er aanvankelijk dertigduizend per jaar werden verkocht. In 1967 leidde hij een eigen onderneming die nieuwe, aangepaste Dunstall Nortons verkocht. Later zouden er zelfs Dunstall Hondas en Dunstall Suzuki s komen. Begin jaren tachtig verkocht hij zijn onderneming na te hebben moeten inkrimpen als gevolg van het inzinken van de markt voor motorfietsen. Op het hoogtepunt van zijn imperium had hij zelfs een filiaal in de Verenigde Staten. Andere vormgevers naast Dunstall waren Ian Kennedy, die speciale
versies van Vincents uitbracht, Paul Mitchell, die de schepper was van de Norvin, en Dave Degens, een eminent constructeur
van zogenaamde *Tritons, motorfietsen met een Triumph motorblok in een Norton Featherbedframe. Degens zou later
een nog grotere naam verwerven als ontwerper en constructeur van de *Dresda, een handgebouwde motorfiets, waarin in principe elke krachtbron kon worden opgenomen. De grootste concurrent van Paul Dunstall op de markt van cafĂ©-race-onderdelen was John Tickle, een vormgever en grootschalige producent van accessoires. (Zie Mike Clay, CafĂ© RacersRockers, Rock N âRoll and the Coffee-Bar Cuit, Osprey Publishing Ltd London 1988.).
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken