| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
*** Nieuw uit voorraad leverbaar Honda CBR600RR (geen kenteken dus alleen voor circuit gebruik). ***
Verdere circuit aanpassingen zoals montage van andere banden, een remschakelset, stalen remleidingen, abs delete, andere uitlaat, montage van racekuipen of het flashen van de ecu is bij ons ook mogelijk.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde 4-takt, 4-cilinder in lijn |
| Boring x slag | 67 mm x 67 mm |
| Cilinder inhoud | 599 cc |
| Comp. verhouding | 12.2:1 |
| Kleppen | 6 |
| Brandstof toevoer | PGM-FI |
| Ontsteking | Volledige transistor |
| Vermogen | 119 pk / 89 kW bij tpm |
| Max. koppel | 63 Nm bij 11 tpm |
| Koppeling | Natte meerplaatskoppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 18 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Aluminium Composiet twin spar dubbel buizenframe |
| Vering voor | 41 mm telescopische Showa USD vork |
| Vering achter | Instelbare Showa achterschokdemper |
| Remmen voor | 310 mm schijven met vierzuigerklauw |
| Remmen achter | 220 mm schijf met enkelzuigerklauw |
| Voorband | 120/70ZR17M/C |
| Achterband | 180/55ZR17M/C |
| Wielbasis | 1370 mm |
| Lengte | 2030 mm |
| Breedte | 685 mm |
| Hoogte | 1140 mm |
| Zithoogte | 820 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
 |
PremiumMobility |
|
Provincialeweg 19a
Vinkeveen
Plan de route
|
 |
0627401144
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Bowdenkabel" betekent: Wat nu iedereen als de meest vanzelfsprekende zaak beschouwt voor de bediening van carburateur, rem en koppeling, namelijk door middel van een binnen- en buitenkabel, staat vanaf het begin van deze eeuw bekend als de Bowdenkabel. Het was de Engelse firma Bowden Wire Ltd uit London die deze innovatie introduceerde. De binnenkabel bestaat uit vele dunne staaldraden die als een touw in elkaar zijn gedraaid. Deze binnenkabel beweegt in de lengterichting in een buitenkabel, een flexibele spiraalvormige omhulling die uit verenstaal is gewikkeld. Het grote voordeel van de Bowdenkabel is dat deze zich in de moeilijkste bochten laat wringen zonder de binnenkabel te beknellen of aan duurzaamheid in te boeten, mits goed gesmeerd.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken