| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Garantie: 48 Maanden Fabrieksgarantie
Referentienummer: 3853
- Wij zijn via Whatsapp bereikbaar: 06-19938828
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 2-cylinder, 4-stroke, parallel twin |
| Boring x slag | 65 mm x 65 mm |
| Cilinder inhoud | 799 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | DKK Dellorto (Throttle body 46mm) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 104 pk / 77 kW bij tpm |
| Max. koppel | |
| Koppeling | Cable operated PASC slipper clutch |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | 520 X-Ring |
| Starter | |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Chromium-Molybdenum-Steel frame using the engine as stressed element, powder coated |
| Vering voor | WP APEX 43 |
| Vering achter | WP APEX - Monoshock |
| Remmen voor | 300 MM 2x radially mounted 4 piston caliper |
| Remmen achter | 240 MM Zwevend gemonteerde enkelzuigerremklauw |
| Voorband | 3.50 x 17 |
| Achterband | 5.50 x 17 |
| Wielbasis | |
| Lengte | 1475 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 820 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: BMW in 1997 - In 1997 werd de R 1200 C-serie geïntroduceerd. Met deze cruiser betrad BMW een pad dat men tot dan toe gemeden had. Cruisers en customs van de Japanse concurrentie hadden intussen allemaal een V-twin motorblok gekregen, om de gelijkenis met het "origineel" van Harley-Davidson zo dicht mogelijk te benaderen. BMW gebruikte een grotere versie van de oilhead-boxermotor en bracht de R 1200 C uit, die meteen een hoofdrol speelde in de James Bond film Tomorrow Never Dies. De machine leek op geen enkele manier op de gangbare cruisers, men had juist zijn best gedaan om de telelever voorvork optisch zo goed mogelijk uit te laten komen, net als de enkelzijdige achterwielophaning, waarbij het paralever-systeem achterwege was gelaten. De R 1200 C werd nog enkele malen opgewaardeerd en er kwam ook een meer toergerichte versie, de R 1200 CL. Er werden in totaal ongeveer 41.000 machines geproduceerd, en in 2004 verdwenen de BMW Cruisers weer van de markt.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van KAWASAKI