| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Ga verder dan ooit tevoren met je ultieme reisgenoot. De nieuwe Versys 1100 SE biedt comfort voor lange afstanden, vertrouwen op elke weg en een motorblok met meer vermogen en koppel voor meer souplesse. Bereid je voor om je horizon te verbreden met flexibele bagagemogelijkheden, moderne rijhulpsystemen en geavanceerde elektronische vering.
De Kawasaki Versys 1100 SE 2026 is beschikbaar in de volgende kleuren:
- Metallic Deep Blue
- Emerald Blazed Green
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | Vloeistofgekoelde, 4-cilinder 4-takt lijnmotor |
| Boring x slag | 77 mm x 77 mm |
| Cilinder inhoud | 1099 cc |
| Comp. verhouding | 11,8:1 |
| Kleppen | 16 |
| Brandstof toevoer | Brandstofinjectie: ø38 mm x 4 |
| Ontsteking | Digitaal |
| Vermogen | 135 pk / 99 kW bij tpm |
| Max. koppel | 112 Nm bij 7600 tpm |
| Koppeling | Natte multi-plaat koppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | 2.600 (39/15) |
| Overbrenging | Gesloten ketting |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 21 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Aluminium twin-tube frame |
| Vering voor | 43 mm Upside-down-voorvork met compressie- en rebounddemping volgens KECS, handmatige veervoorspanning en top-out-veren |
| Vering achter | Bottom-Link Uni-Trak, BFRC lite shock, KECS gecontroleerde uitgaande demping en instelbaarheid veervoorspanning |
| Remmen voor | 310mm Dubbele semi-zwevende schijven. Radiaal gemonteerd, monobloc, tegenoverliggende 4-zuiger |
| Remmen achter | 260mm Enkele schijf. Enkele zuiger |
| Voorband | 120/70 ZR 17 M/C (58W) |
| Achterband | 180/55 ZR 17 M/C (73W) |
| Wielbasis | 1520 mm |
| Lengte | 2270 mm |
| Breedte | 950 mm |
| Hoogte | 1490 mm |
| Zithoogte | 840 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | Metallic Deep Blue / Metallic Diablo Black. Emerald Blazed Green / Metallic Diablo Black |
| Beschrijving | Ga verder dan ooit tevoren met je ultieme reisgenoot. De Versys 1100 SE biedt comfort voor lange afstanden, vertrouwen op elke weg en een motorblok met meer vermogen en koppel voor meer souplesse. Bereid je voor om je horizon te verbreden met flexibele bagagemogelijkheden, moderne rijhulpsystemen en geavanceerde elektronische vering.

 |
| Dealerschappen: AGM, HONDA, KAWASAKI, KYMCO, PEUGEOT, SUZUKI, SYM, YAMAHA |
Motorstore Uithoorn is hét dealer totaal bedrijf voor jouw nieuwe en gebruikte motorfiets.
Door een zeer ruime voorraad aan motorfietsen, motorscooters, onderdelen en accessoires kunnen wij jou van alle services voorzien.
Met een ruime gespecialiseerde werkplaats met geschoolde monteurs is geen reparatie ons te gek!
 |
Motorstore Uithoorn |
|
Ant. Philipsweg 5-7
Uithoorn
Plan de route
|
 |
0297-540163
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Superbike" betekent: Met de introductie van de Honda CB750 in 1968 werd het tijdperk van de superbike, de supermotorfiets, ingeluid. Voor die tijd had de CB750 een enorm vermogen. Ook opvallend was het motorblok met vier cilinders naast elkaar. Andere motormerken waaronder Suzuki (Suzuki 1100) en Kawasaki (Kawasaki 750 RS en Pilot 900) zouden snel volgen met zeer potente modellen. Een naam was nodig voor de nieuwe generatie zware motorfietsen: de superbike was officieel geboren. De ingrediënten voor een superbike zijn: veel cc’s, veel cilinders en veel vermogen. Superbikes, tot de verbeelding sprekende motorfietsen, waren er al veel langer. Superbikes uit de jaren dertig zijn bijvoorbeeld de Indian Four, een viercilinder in lijn, en de Brough-Superior 68occ, met een imposant v-twin motorblok en twee enorme vissestaartuitlaten aan één kant van de motorfiets. Voor die tijd een snelheidsmonster. De Vincent Black Shadow was in de jaren vijftig dé superbike. De Ariel Square Four met vier cilinders in carré geplaatst, geïntroduceerd in 1931, kan zich moeiteloos scharen bij de superbikes uit die jaren. Eigenlijk niets nieuws onder de zon dus, superbikes
bestonden al, maar in 1968 werd het verschijnsel nieuw leven ingeblazen. De huidige generatie superbikes zijn gespoten in oogverblindende toverbalkleuren en volledig gestroomlijnd. Een nieuwe ontwikkeling is dat steeds meer superbikes met een geringe cilinderinhoud op de markt komen. De Honda CBR250 RR , heeft weliswaar minder cc’s dan de meeste superbikes, maar is razendsnel en kan zich bijna meten met motorfietsen met een cilinderinhoud die viermaal groter is. Een speciale klasse in de wegracesport werd onder de naam superbike racing in 1971 ingevoerd onder auspiciën van het Britse motorweekblad Motorcycle News. Met racers met een cilinderinhoud van 500 tot 1000cc werden de eerste twee races op het circuit van Brands Hatch en Mallory Park verreden. De superbike race verschilde van de formule 750 series, maar er deden vaak dezelfde coureurs aan mee.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van KAWASAKI