| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Stel je voor: je KTM 690 ENDURO R gromt met het oplopende toerental terwijl de buitenwijken langzaam achter je verdwijnen. Vooraan verlicht een felle led-kop de weg in de ochtendmist terwijl je naar de volgende onverharde weg raast. Het volgende moment scheur je de wildernis in, moeiteloos van asfalt naar grind, zonder ook maar een spatje te doen. Dat is de aantrekkingskracht van de KTM 690 ENDURO R: grenzeloze veelzijdigheid.
- Ovaa Motors is de motorspecialist van Zeeland sinds 1978!
-Suzuki Full Range dealer
-KTM Full Range dealer
-Husqvarna Full Range dealer
-GASGAS Full Range dealer
-Yamaha Off-Road dealer
Kijk op onze website bij Services voor inruil/inkoop, financiering, verlengde garantie en het direct afsluiten van Uw gratis 10 daagse All-Risk motorverzekering!
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | 690 LC4 eencilinder viertaktmotor |
| Boring x slag | 105 mm x 105 mm |
| Cilinder inhoud | 690 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | |
| Max. koppel | |
| Koppeling | PASC (TM)-slipperkoppeling, hydraulisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | ketting, X-Ring 5/8 x 1/4 |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 135 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Chroom-molybdeen buisframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP USD Ø 48 mm |
| Vering achter | WP-schokdemper met Pro-Lever linksysteem |
| Remmen voor | Brembo 2-zuiger, zwevende remschijf 300 mm |
| Remmen achter | Brembo enkele zuiger, zwevende remschijf 240 mm |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | 1504 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | |
| Drooggewicht | 146 kg |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | Rij weg van huis en voel de adrenaline zich opbouwen terwijl je het asfalt volgt naar je favoriete offroadlocatie. Je heb geen aanhanger nodig, draai gewoon de gashendel open op de gloednieuwe KTM 690 ENDURO R, die pas echt tot leven komt waar de weg ophoudt en het pad extremer wordt. Het nieuwe chassis, de herziene styling en de geupdate versie van de betrouwbare 690 LC4 motor worden nog verder aangescherpt door de verbeterde electronica en de nieuwe WP XPLOR ophanging. Word meester van nog uitdagender terrein op deze lichtgewicht koning van veelzijdigheid. |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI |
Nieuwe en gebruikte motoren voor zeer scherpe prijzen. Als Suzuki Exclusief dealer heeft Ovaa Motors altijd de nieuwste Suzuki modellen in de showroom staan.
Voor meer informatie over de nieuwste Suzuki modellen kunt u hier klikken.
Ook worden er aantrekkelijke kortingen gegeven op enkele demomotoren!
 |
Ovaa Motors |
|
Mercuriusweg 1
Vlissingen
Plan de route
|
 |
0118-461485
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Bromnozem" betekent: De oorspronkelijke betekenis van nozem is volgens Van Dale een onbeholpen ventje, een schaap, een jongen die net aan de rokken van z’n moeder is ontgroeid, een nozempie. Daar zou aan kunnen worden toegevoegd: en die zich van de weeromstuit tegen z’n ouders ging afzetten. Bromnozem is
een tijdsgebonden term die gebezigd werd vanaf het midden van de jaren vijftig tot het midden van de j aren zestig. Allereerst was een nozem een jongeman van rond de zeventien die zich in het uitgaansleven van de grote stad een zekere faam wist te verwerven onder soortgenoten als branieschopper. Het indruk maken op de meisjes was daarbij niet onbelangrijk. Het uiterlijk van de nozem werd geaccentueerd door een pak met strakke broekspijpen en een typisch colbert, een vetkuif met brillantine en bordeelsluipers (zie ook de foto’s van Ed van der Elsken).
Wanneer nozems op brommers verschenen, kwamen er leren jekkers, stiletto’s, kauwgom en sigaretten aan te pas. De brommers, modellen van het type buikschuiver, werden vaak getooid met vossestaarten al dan niet op een spriet achterop de brommer gemonteerd. Als brozems wisten deze jongeren uiting te geven aan hun verzet tegen ouders en gevestigde orde, maar soms terroriseerden zij stadswijken met allerlei vormen van kleine criminaliteit. Tevens ontstonden bendes van bromnozems. Hun muziek werd de opkomende Rock ’n’ Roll en niet de jazz
van studerende leeftijdsgenoten (zie Jan Hazekamp, Rondhangen als tijdverdrijf. Over het onder-elkaar-zijn van jongens en meisjes in de vrije tijd, Amsterdam 1985).
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van DUCATI