| Motor | 4-takt, vloeistofgekoeld, DOHC, 90° V-twin, tweecilinder |
| Boring x slag | 100 mm x 100 mm |
| Cilinder inhoud | 1037 cc |
| Comp. verhouding | 11,3 : 1 |
| Kleppen | 4 |
| Brandstof toevoer | Injectie |
| Ontsteking | Electronisch |
| Vermogen | 101 pk / 74 kW bij tpm |
| Max. koppel | 103 Nm bij 4000 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | aluminium Twin-Spar fram |
| Vering voor | telescopische UPS voorvork, schroefveren, oliegevulde schokdempers, veervoorspanning instelbaar, veerweg 160 mm |
| Vering achter | Swingarm, schroefveer, oliegevulde schokdemper, veervoorspanning en uitgaande demping instelbaar, veerweg 160 mm |
| Remmen voor | dubbele 310 mm zwevende schijven |
| Remmen achter | 260 mm schijf achter, ABS |
| Voorband | 110/80R19M/C 59V |
| Achterband | 150/70R17M/C 69V |
| Wielbasis | 1555 mm |
| Lengte | 2285 mm |
| Breedte | 865 mm |
| Hoogte | 1410 mm |
| Zithoogte | 845 mm |
| Drooggewicht | 228 kg |
| Leverbare kleuren | Mat Grijs / Rood / Zilver / Mat Titanium / Wit / Zwart |
| Beschrijving | De V-Strom 1000 ABS; vaandeldrager in de populaire V-Strom reeks. Het bijzonder lage gewicht en de compacte afmetingen van deze 1.037 cc krachtige ?Adventure Sport? zorgen voor superieure rijeigenschappen en maximaal comfort en veiligheid onder alle omstandigheden. Met slechts 228 kg is de Suzuki V-Strom 1000 ABS de lichtste motorfiets in z?n klasse en zet de traditie voort met een perfect balans tussen handeling, formaat en prestaties. Het resultaat is dan ook een enorm veelzijdige motorfiets die iedere motorrijder zal overtuigen! |