| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
TRIUMPH TIGER 1200 EXPLORER Explorer Tiger
Bouwjaar 2013
34003 Kilometers met boekjes en perfect onderhouden en in Topstaat
1200cc en 3 Cilinder met 101 Kw en 137 Pk dus genoeg Koppel en Vermogen
In de mooiste kleur Blauw met veel Carbon Afwerking wat deze Allroad een Luxe en Style volle uitstralling geeft.
Door de Cardan aandrijving weinig onderhoud
Deze Tiger Explorer is voorzien van de volgende optie's zoals
Abs
TTC Bandenspannings contole
Middenbok
Carbon Afwerking
WILBERS Veerring wat je echt merkt en waardoor die nog strakker stuurt.
Handkappen
Verstelbare Zadel
Wheel Stryping
Led Knipperlichten
Nog een Korte Donker Windscherm erbij. Niet op de foto
REMUS Sportdemper met prachtig geluid en EU Keur.
Cruise Control
Versnellingsbak Indicator
Achterwiel Hugger
Eventueel Orgineel Triumph Zijkofferset erbij voor 600 Euro dus zit niet nu bij prijs in.
Gewoon een hele mooie en frisse Explorer die alleen met mooi weer bereden is en alle slijtdelen in goede staat.
Deze Tiger 1200 EXPLORER staat in FDidam en is na telefonische afspraak te bekijken.
Vaste prijs 8250 Euro
Tel 0622236308
LET OP WIJ WERKEN ALLEEN OP AFSPRAAK EN OOK IN WEEKEND EN AVOND UREN
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
| Motor | 3 cilinder in lijn, vloeistofgekoeld |
| Boring x slag | 85 mm x 85 mm |
| Cilinder inhoud | 1215 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | multipoint sequential electronic fuel injectie |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 137 pk / 101 kW bij tpm |
| Max. koppel | 121 Nm bij 6400 tpm |
| Koppeling | natte meerplatenkoppeling |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | cardan |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | Tubular stalen trellis frame |
| Vering voor | Kayaba 46mm upside down forks |
| Vering achter | Kayaba monoshock |
| Remmen voor | Twin 305mm floating discs, Nissin 4-piston calipers, Switchable ABS |
| Remmen achter | Single 282 mm disc, Nissin 2 piston sliding caliper (ABS model available) |
| Voorband | 110/80 R19 |
| Achterband | 150/70 R 17 |
| Wielbasis | 1530 mm |
| Lengte | 2248 mm |
| Breedte | 885 mm |
| Hoogte | 1410 mm |
| Zithoogte | 840 mm |
| Drooggewicht | 259 kg |
| Leverbare kleuren | Graphite, Phantom Black, Sapphire Blue |
| Beschrijving | De Tiger Explorer brengt een geheel nieuw niveau van prestaties en specificaties voor adventure-rijders



De compleet nieuwe krachtbron maakt gebruik van een nieuw, elektronisch, ride-by-wire gasklepsysteem, waarmee onze ontwikkelaars de mogelijkheid kregen een aantal hightech hulpmiddelen op het vlak van veiligheid en comfort aan de Tiger Explorer toe te voegen. Cruise control, tractiecontrole en ABS zijn dan ook standaard op deze Tiger. Een robuuste cardanaandrijving werd ook helemaal nieuw ontwikkeld voor de Tiger Explorer, waardoor vrijwel onderhoudsvrij motorrijden mogelijk wordt. De nieuwste Triumph is ontworpen met ruime onderhoudsintervallen van 10.000 mijl (we blijven Engels!). Ideaal voor langeafstand-avonturen. |
Hunen motoren is al meer dan 15 jaar dé specialist in motoren in Didam en Nederland. Onze passie voor motoren en jarenlange ervaring zorgen ervoor dat wij de beste service en kwaliteit kunnen bieden aan onze klanten. Wij staan altijd klaar om je te helpen bij het vinden van de perfecte motor.
 |
Hunen Motoren |
|
Lange Klauwenhof 13
Didam
Plan de route
|
 |
0622236308
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Een stukje historie: YAMAHA in 2009 - Eind 2008, begin 2009 wordt de XT 660 geïntroduceerd. De Yamaha XT 660 is een on/off-road motorfiets en is uitgebracht door Yamaha Motors als een vervanging voor de XT600. Het is een ontwikkeling van de originele XT-serie ('X' staat voor CROSS, 'T' voor TRAIL), een lijn van motorfietsen geïnspireerd door degenen die de motor gebruikten op de Parijs-Dakar rally. De eerste XT werd uitgebracht in 1976. Een vijfkleppen versie van de 660 cc motor werd gebruikt in een aantal MZ (MuZ) motorfietsen, waaronder de MZ Skorpion, Baghira en Mastiff.
Twee andere versies van deze motor worden geproduceerd naast de XT 660 R: de XT 660 X, een meer straatgerichte supermotard versie, en de XT 660 Z Tenere, een adventure-touring versie.
De Yamaha XT660Z Tenere is een dual-sport motorfiets geproduceerd sinds 2008 door Yamaha. Het beschikt over een 660 cc een-cilinder motor die ook wordt gebruikt in de XT660R, XT660X, MT-03 en Aprilia Pegaso 650 (2007 modellen en later). De XT660Z wordt beschouwd als een van de beste allroad motorfietsen die momenteel beschikbaar zijn.
Snel navigeren? Bekijk hier al onze merken