| Motor | Luchtgekoeld, Evolution™ |
| Boring x slag | 88.9 mm x 88.9 mm |
| Cilinder inhoud | 1202 cc |
| Comp. verhouding | 10:1 |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | Sequentiële elektronische benzine-inspuiting met één verstuiver per cilinder (ESPFI) |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 70 pk / 52 kW bij tpm |
| Max. koppel | 98 Nm bij 3200 tpm |
| Koppeling | |
| Versnellingsbak | 5 versnellingen |
| Verhouding | 9.004 |
| Overbrenging | Chain, 38/57 ratio |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 125 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | |
| Frame | |
| Vering voor | |
| Vering achter | |
| Remmen voor | 2-zuigerremklauw |
| Remmen achter | 1-zuigerremklauw |
| Voorband | 130/90B16 M/C 72H |
| Achterband | 150/80B16 M/C 77H |
| Wielbasis | 1520 mm |
| Lengte | 2215 mm |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 710 mm |
| Drooggewicht | 251 kg |
| Leverbare kleuren | Vivid Black, Big Blue Pearl, Anniversary Vintage Bronze / Black, Black Denim, Candy Orange / Beer Botlle, Ember Red Sunglo |
| Beschrijving | De brede, uitdagende voorkant van het 1200 Custom model wijst je de weg. De dikke balhoofdplaat en de gespierde voorband, die rond een met chroom afgewerkt 16-inch wiel is gewikkeld, kunnen niet over het hoofd worden gezien. Neem een kijkje en ontdek het ware custom karakter van een Sportster? motorfiets die net een beetje breder is en met meer custom.

 |