| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Hierbij bieden wij een hele mooie KTM 890 Duke aan. motor is van bouwjaar 2022 en moet gezien worden zo mooi en strak. Voor info kunt u bellen op 06-431 42 530 of kom naar Riddererf 6B in Nijkerk.
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
 |
| Motor | LC8c 2-cillinder, 4-takt, parallel twin |
| Boring x slag | 90.7 mm x 90.7 mm |
| Cilinder inhoud | 889 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | 115 pk / 77 kW bij tpm |
| Max. koppel | 92 Nm bij 8000 tpm |
| Koppeling | PASC™ Mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | Ketting, 520 X-ring |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 14 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Chroom-molybdeen-staal frame |
| Vering voor | WP 43 mm omgekeerde voorvork |
| Vering achter | WP schokdemper met voorspanningsregelaar |
| Remmen voor | 4-zuiger Radiaal gemonteerde remklauw, 300mm schijf |
| Remmen achter | 2-zuiger remklauw, 240mm remschijf |
| Voorband | Maxxis Supermaxx ST |
| Achterband | Maxxis Supermaxx ST |
| Wielbasis | 1.475 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 825 mm |
| Drooggewicht | 169 kg |
| Leverbare kleuren | Zwart, Oranje |
| Beschrijving | De KTM 8 90 DUKE herdefinieert het woord scherp door een extra randje toe te voegen. Aangedreven door een 889 cc parallel-twin genesteld in een van de lichtste en meest compacte chassis, biedt de KTM 890 DUKE de wendbaarheid die je zou verwachten van een 600 cc, maar met de vlezige kracht van een grotere twin. Het herschrijft niet het regelboek van de middelgrote naked bike. Het vernietigt het. Het is een feit dat u zich geen zorgen hoeft te maken. |
DBM Sport is een jonge dynamische motorzaak die gespecialiseerd is in gebruikte motoren van zeer hoge kwaliteit. Door onze jaren lange ervaring kunnen wij deze kwaliteit garanderen. Wij staan altijd achter de motoren die bij ons in de showroom staan, deze motoren worden dan ook altijd verkocht met een afleverbeurt en garantie. Wij begrijpen dat u als gepassioneerd motorrijder de juiste motorbeleving wilt ervaren.
 |
DBM Sport |
|
Riddererf 6B
Nijkerk
Plan de route
|
 |
0643142530
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Off road" betekent: Met de off road, of de off the road-motorfiets, kan door het landschap worden gereden, waarbij modder, kuilen, mul zand en stenen kunnen worden getrotseerd. Off the road geeft aan dat de motorfiets niet primair is ontworpen voor het rijden op de weg, wat echter wel mogelijk is. De off road is een
kruising van een motorfiets voor gebruik op de weg en een crossmotorfiets. Hij heeft banden met een grof profiel en een
voorvork met een extra lange veerweg, waardoor hij hoog op de benen staat. Bovendien is een beschermplaat aangebracht die het carter tegen steenslag beschermt. Zoals veel trends is de off road-rage uit de Verenigde Staten komen overwaaien. Dat gebeurde in de tweede helft van de jaren zeventig. Yamaha was trendsetter met een eencilinder 250CC tweetakt. De Yamaha XT500, met eencilinder viertaktmotor, is zonder twijfel de
bekendste off road en bleek een betrouwbare motorfiets die zich in een grote populariteit mocht verheugen. De XT500
heeft inmiddels een aantal waardige opvolgers gekregen, waaronder de XT600. Een groeiende trend is het toenemend aantal cc’s dat de constructeurs in de off road-motorfietsen stoppen. De Yamaha XTZ750 Super Ténéré bijvoorbeeld heeft twee cilinders met een gezamenlijke cilinderinhoud van 750CC. Off road rijden is een avontuurlijke bezigheid, men komt op plaatsen waar men met de auto niet kan komen. Een off road-rijder heet in Frankrijk een randonneur, een wandelaar, iemand die wandelt met behulp van de motorfiets. De Engelsen spreken van dual sport als zij off road bedoelen en dat geeft duidelijker aan waarvoor deze motorfietsen in de praktijk worden gebruikt, namelijk op én naast de weg.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van PIAGGIO