| Omschrijving | Techniek | Financieren | Verzekering | Bedrijf |
Nieuw: Ja
Garantie: Garantie: 24 Maanden
Referentienummer: 2593
- Wij zijn via Whatsapp bereikbaar: 06-19938828
Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
 |
| Motor | Eencilinder viertaktmotor |
| Boring x slag | 89 mm x 89 mm |
| Cilinder inhoud | 373.2 cc |
| Comp. verhouding | |
| Kleppen | |
| Brandstof toevoer | |
| Ontsteking | |
| Vermogen | pk / 32 kW bij tpm |
| Max. koppel | Nm bij tpm |
| Koppeling | PASC™ antihopping-koppeling, mechanisch bediend |
| Versnellingsbak | 6 versnellingen |
| Verhouding | |
| Overbrenging | |
| Starter | electrisch |
| Tankinhoud | 9.5 liter |
| Topsnelheid | |
| ABS | ja |
| Frame | Vakwerkbuizenframe, gepoedercoat |
| Vering voor | WP Upside-Down Ø 43 mm |
| Vering achter | WP-monoschokdemper |
| Remmen voor | Vaste, radiaal gemonteerde vierzuiggerremklauw met schijf |
| Remmen achter | Zwevend gemonteerde enkelzuigerremklauw met schijf |
| Voorband | |
| Achterband | |
| Wielbasis | 1.357 mm |
| Lengte | |
| Breedte | |
| Hoogte | |
| Zithoogte | 835 mm |
| Drooggewicht | |
| Leverbare kleuren | |
| Beschrijving | De VITPILEN 401 is een frisse, ongecompliceerde en nieuwe benadering van het motorrijden. Hij is subtiel, stijlvol en ontdaan van alles wat onnodig is. Het minimalistische en tegelijk progressieve ontwerp opent nieuwe mogelijkheden voor de motorcultuur en maakt urban motorrijden toegankelijker en uitnodigender dan ooit tevoren. Een motor voor vooruitstrevende, ruimdenkende rijders die waarde hechten aan uitzonderlijk design en op zoek zijn naar nieuwe manieren om hun stad te verkennen. |
| Dealerschappen: HUSQVARNA, KTM, SUZUKI, MV AGUSTA |
Van Gerven Motoren
* Bezorging in Nederland en Belgie
* Levering binnen 3 werkdagen
* Uitstekende service
* Ruilen of geld terug mogelijk
* Veilig betalen
 |
Van Gerven Motoren |
|
Stokskesweg 21
Bergeyk
Plan de route
|
 |
0497-555404
|
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw
privacy om?
Wist u dat: In de motortaal "Steile wand" betekent: Kermisattractie waarbij waaghalzen, maar in werkelijkheid uiterst geroutineerde kermisklanten, met een motorfiets in een houten kombaan met een diameter van gemiddeld acht tot tien meter in de rondte rijden tot een horizontale positie wordt bereikt. De kunsten van de steilewandrijders variƫren van zijspanrijden, met twee rijders in tegengestelde richting rijden, met losse handen rijden tot achterstevoren plaats nemen op de motorfiets. Traditioneel wordt met een oude Indian Scout uit de jaren dertig gereden. De reden dat deze oude motorfietsen nog steeds voldoen is dat voor het betreden van de steile wand nauwelijks vermogen en snelheid nodig zijn. Als extra attractie wordt bezoekers die over een motorfiets of bromfiets beschikken de mogelijkheid geboden de steile wand te berijden. Bij de valpartijen die hierbij ontstaan, wordt een ijzeren volkswet bevestigd: leedvermaak is het beste vermaak. In het Engels wordt de steile wand de wall of death genoemd
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van SUZUKI